معماری
سرخط خبرها
خانه / سرگرمی / مطلب جدید زمان و مکان مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی در سایت تور تایلند

مطلب جدید زمان و مکان مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی در سایت تور تایلند

سایت خبری و تفریحی تور تایلند مطلب زمان و مکان مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی را جمع آوری کرده است برای اطلاعات بیشتر درمورد زمان و مکان مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی به ادامه مطلب مراجعه کنید.تایلند با نام رسمی پادشاهی تایلند و نام سابق سیام، کشوری در شبه‌جزیره هند زمان و مکان مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی وچین واقع در جنوب شرقی آسیاست. این کشور از شمال با برمه و لائوس، از شرق زمان و مکان مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی با لائوس و کامبوج، از جنوب با مالزی و خلیج تایلند، و از غرب با برمه و دریای آندامان همسایه‌است.

اخبار رسمی درباره مراسم تشییع و محل تدفین آیت الله هاشمی رفسنجانی هنوز اعلام نشده، با این حال برخی اخبار غیررسمی حاکیست که تشییع ایشان روز سه شنبه هفته جاری و تدفین ایشان در حرم امام خمینی(ره) خواهد بود.

تشییع هاشمی

آیت الله هاشمی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

حسین مرعشی از بستگان آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت که پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی برای برگزاری مراسم تشییع به جماران منتقل شده است.

زمان و مکان مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی

زمان و مکان مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی برای دیدن مطالب ایران و جهان و تفریحی مانند مطلب زمان و مکان مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی در سایت تور تایلند به منوی کناری سایت مراجعه کنید تا به مطالب بیشتری دسترسی داشته باشید . سایت تور تایلند مرجع جمع آوری مطالب تفریحی و سرگرمی از سایت های معتبر و بزرگ ایران میباشد مطالبی چون زمان و مکان مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی

درباره ی admin

همچنین ببینید

خبر جدید درباره پرلایک ترین مدلهای طراحی ناخن در اینستاگرام (تصاویر) – تور تایلند

سایت خبری تور تایلند مطلب پرلایک ترین مدلهای طراحی ناخن در اینستاگرام (تصاویر) را جمع …

قالب وردپرس