آیا ترافیک تهران در ایام لغو طرح، ساختگی است؟

به گزارش سفر به تایلند، سرهنگ محمد رازقی گفت که کوشش هدایت و رانندگی روان سازی ترافیک است و این ادعا ها در مورد ایجاد ترافیک ساختگی موضوعیت ندارد.

آیا ترافیک تهران در ایام لغو طرح، ساختگی است؟

به گزارش برنا، طی روز های اخیر و هم زمان با لغو طرح ترافیک در شهر تهران شاهد ترافیک های شدید در بعضی نقاط شهر هستیم که به دنبال این اتفاق شائبه هایی مبنی بر ایجاد ترافیک به صورت عمدی و ساختگی ایجاد شده است که در این شائبه ها عمدتا دو مرکز پلیس راهور و شهرداری مورد انتقاد قرار گرفته و متهم می شوند که به صورت عمدی ترافیک ایجاد می نمایند.

سرهنگ محمد رازقی، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس هدایت و رانندگی تهران عظیم در این رابطه گفت: این ادعا ها اساسا نمی تواند صحت داشته باشد. پرسنل هدایت و رانندگی از اولین لحظات صبح به صورت گسترده در سطح شهر حضور دارند تا ترافیک را در تمامی نقاط شهر رفع نمایند.

او اضافه کرد: این کوشش ها بی وقفه ادامه دارد و در انتها شب نیز تا زمانی که گره های ترافیکی رفع نگردد پرسنل هدایت و رانندگی به صورت گسترده در سطح شهر حضور دارند. کوشش هدایت و رانندگی روان سازی ترافیک است و این ادعا ها موضوعیت ندارد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: پرسنل هدایت و رانندگی در روز های تعطیل تا پاسی از شب و حتی تا دقایق ابتدایی بامداد نیز در خیابان ها حضور دارند تا جهت ها را برای مردم باز نگه دارند. ساعت کاری ما زمانی تمام می گردد که ترافیک تمام گردد.

سرهنگ رازقی با رد کلیه شایعات پیرامون ترافیک ساختگی گفت: هر چقدر ترافیک بیشتر باشد پرسنل ما بیشتر در معرض گرما و آلودگی هستند و خطرات بیشتری ما را تهدید می نماید. این مقوله با عقل سازگار نیست. مگر می گردد خودمان ترافیک ایجاد کنیم و خودمان آن را حل کنیم.

این مقام مسئول در هدایت و رانندگی اذعان کرد: ایجاد ترافیک ساختگی از سوی سایر دستگاه ها در شهر تهران نیز رویت نشده است و اساسا این مطالب کذب است.

منبع: فرارو
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1123

به "آیا ترافیک تهران در ایام لغو طرح، ساختگی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا ترافیک تهران در ایام لغو طرح، ساختگی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید