ابراهیم صادقی در سایپا می ماند

به گزارش سفر به تایلند، سرپرست باشگاه سایپا گفت: ابراهیم صادقی در فصل آینده هم بر روی نیمکت سایپا خواهد نشست.

ابراهیم صادقی در سایپا می ماند

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران از سایت سایپا؛ امیرحسین تابع جماعت سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا ضمن اعلام این خبر،اضافه نمود: رویکرد ما حتی با وجود دغدغه هایی که در هفته های پایانی فصل گذشته برای بقاءدر لیگ برتر داشتیم در فصل بعد هم ادامه خواهد داشت، چرا که مهمتر از نتیجه، تکیه بر سرمایه های داخلی و فرصت دادن به استعدادهای ایرانی است و به همین دلیل در فصل جدید نیز تصمیم مان تداوم حضور ابراهیم صادقی، به عنوان سرمربی تیم فوتبال سایپا است.

تابع جماعت ادامه داد: علاوه بر حضور ابراهیم صادقی روی نیمکت، بازیکنان جوان و استعدادهای سایپایی نیز شاکله تیم را حفظ خواهند کرد و بر اساس برنامه های سرمربی و کمیته فنی، نسبت به تقویت تیم اقدام خواهیم کرد.

وی مطرح نمود: اعتقاد مدیرعامل محترم گروه سایپا و هیئت مدیره باشگاه سرمایه گذاری روی جوانان و استعدادهای کشور است، چرا که این رویکرد وظیفه ورزشی، فرهنگی و ملی باشگاه هایی است که داعیه فرهنگی ورزشی دارند.

سرپرست باشگاه سایپا ادامه داد: در جذب بازیکنان جدید و تقویت تیم نیز جوانگرایی و استعداد پروری محور اصلی کار ما خواهد بود.

وی اضافه نمود: در فصل گذشته، چندین مرتبه رکورد جوانگرایی در میانگین سنی تیم های فوتبال لیگ برتر را کاهش دادیم و امیدواریم سرمایه گذاری این سال های سایپا روی جوانان نتیجه دهد و در فصل بعد تینی شاداب، پویا و سرزنده داشته باشیم.

تابع جماعت در پایان به تاریخچه پرورش بازیکنان بزرگ در باشگاه سایپا اشاره کرد و گفت: تعداد قابل توجهی از ستاره های فعلی لیگ برتر و تیم ملی در مکتب بازیکن ساز باشگاه سایپا پرورش یافته اند که افتخار آفرینی هر یک از آنها در سطح باشگاهی و ملی، نشانه ای از خدمت باشگاه سایپا به توسعه فوتبال و ورزش کشور است.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1185

به "ابراهیم صادقی در سایپا می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراهیم صادقی در سایپا می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید