بیش از یک سوم فوت شدگان شدگان کرونایی مربوط به تهران است

به گزارش سفر به تایلند، عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: اعلام آمار مبتلایان به کرونا و فوت شدگان در تهران باعث بازدارندگی از رفت و آمدهای غیر ضروری در شهر تهران می گردد.

بیش از یک سوم فوت شدگان شدگان کرونایی مربوط به تهران است

به گزارش گروه اجتماعی سفر به تایلند، زهرا صدر اعظم نوری عضو شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز در تذکری پیش از دستور در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: دو نکته می گویم که اولی مربوط به کرونا و دیگری مربوط به پرونده های کمیسیون ماده هفت است.

وی اضافه نمود: به نظر می رسد بیش از یک سوم فوت شدگان و شاید نزدیک به نیمی از فوت شدگان کرونایی مربوط به شهر تهران است.

نوری گفت: البته وقتی جمعیت تهران نزدیک به ده میلیون نفر باشد طبیعی است که تعداد فوت شدگان ناشی از یک بیماری و حتی تعداد مبتلایان به آن هم بیشتر باشد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران توضیح داد: تقاضا داریم وزارت بهداشت آمار مربوط به مبتلایان و فوت شدگان در شهر تهران را به صورت تفکیک شده ارائه نمایند، زیرا تهران پایتخت کشور است.

وی ادامه داد: این گفته شدن آمار به صورت تفکیکی بازدارندگی لازم را برای جلوگیری از حضور مردم در سطح شهر دارد و باعث می گردد مردمی که کار ضروری ندارند و از سر بی تدبیری وارد محیط های اجتماعی می شوند ترسیده و به خیابان نیایند.

صدراعظم نوری گفت: ما هم می دانیم که بعضی از استان ها و شهر ها آمارشان سفید شده و شاید اعلام بعضی آمار ها باعث رفت و آمد بی مورد به آن مناطق گردد، اما شهر تهران که چنین وضعیتی ندارد می توان آمارش را به صورت تفکیکی بیان کرد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران اضافه نمود: نکته دیگر این است که از هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران می خواهیم تا درباره پرونده های کمیسیون ماده هفت که تعدادش زیاد شده است و امروز حدود 149 پرونده در این کمیسیون وجود دارد فکری نمایند.

وی ادامه داد: باید این پرونده ها هر چه سریعتر تعیین تکلیف گردد و حدود 67 مورد این ها در انتظار آمدن به صحن علنی هستند و نیازمند ایجاد یک ساز و کار تعیین در این حوزه هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 923

به "بیش از یک سوم فوت شدگان شدگان کرونایی مربوط به تهران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از یک سوم فوت شدگان شدگان کرونایی مربوط به تهران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید