جانسون مجذوب دونالد ترامپ است

به گزارش سفر به تایلند، سفیر سابق انگلیس در آمریکا معتقد است نخست وزیر انگلیس مجذوب رئیس جمهور آمریکا شده و احتمالا از وی الهام گرفته و شیفته منش او در اهمیت ندادن به حقایق و راستی هاست.

جانسون مجذوب دونالد ترامپ است

به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، سر کیم داروچ، سفیر سابق انگلیس در آمریکا در کتاب جدیدش همچنین گفت: بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس باید خودش را تا حدودی مقصر استعفای من به عنوان سفیر کشورمان در واشنگتن بداند؛ داروچ پس از افشای اسناد دیپلماتیک که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را تحقیر می کردند در ژوئیه 2019 استعفا کرد.

وی اضافه نمود: جانسون در جریان سفرهایش به واشنگتن به عنوان وزیر امور خارجه انگلیس و پیش از آنکه به سمت نخست وزیری برسد مجذوب ترامپ شده بود و به طور ویژه به استفاده ترامپ از زبان، تمرکز نموده بود.

داروچ در این کتاب می نویسد: این شامل دایره لغات محدود، سادگی پیغام رسانی، بی اعتنایی به صحت سیاسی، شبیه سازی های آتش افروزانه و منش او در اهمیت ندادن به راستی ها و حقایق است.

وی در مصاحبه ای در پاسخ به اینکه آیا این خصوصیات در جانسون نیز پدیدار شده یا خیر، گفت: تا آنجا که از همکارانم شنیده ام، دولت کنونی لندن توجه بسیاری به ارائه و زبان دارد. اما اگر نگاه کلی به تاریخ صحبت های این نخست وزیر بیندازید می بینید که او اغلب چیزهای بسیار زننده ای گفته و هرگز بابت آنها عذرخواهی ننموده است.

داروچ توضیح داد: ترامپ نیز جانسون را فردی می داند که انگار سال هاست یکدیگر را می شناسند. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1167

به "جانسون مجذوب دونالد ترامپ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانسون مجذوب دونالد ترامپ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید