دستمزد 3 میلیون دلاری ویلموتس تکذیب شد ، برخورد قاطع با منتشرکنندگان شایعه

به گزارش سفر به تایلند، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در مورد رقم قرارداد کادرفنی تیم ملی را قاطعانه تکذیب می کنم. با منتشر کنندگان این شایعه برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.

دستمزد 3 میلیون دلاری ویلموتس تکذیب شد ، برخورد قاطع با منتشرکنندگان شایعه

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در تبادل نظر با خبرنگار دانشجو در مورد حواشی به وجود آمده درباره مبلغ قرارداد ویلموتس گفت: مبالغ منتشر شده درخصوص رقم قرارداد کادرفنی تیم ملی را قاطعانه تکذیب می کنم. با منتشر کنندگان این شایعه برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.

در حالی که صبح امروز، دوشنبه خبری درخصوص دستمزد سالانه مارک ویلموتس بالغ بر 3 میلیون دلار منتشر شد اما واکنش تند فدراسیون فوبتال را به همراه داشت. مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در این باره گفت: مبالغ منتشر شده درخصوص رقم قرارداد کادرفنی تیم ملی را قاطعانه تکذیب می کنم و چنین چیزی به هیچ وجه صحت ندارد. این اخبار با اهدافی خاص پخش می گردد که با منتشر کنندگان این شایعه برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.

به گزارش دانشجو، بیش از این گفته می شد که سرمربی بلژیکی به کمتر از یک و نیم میلیون دلار به ازای هر سال برای راهنمایی تیم ملی فوتبال ایران راضی نیست و میخواهد دو دستیار هم با خود به تیم ملی فوتبال ایران بیاورد. (این یعنی در مجموع قرارداد خودش و دستیارانش و سایر هزینه ها، حدود 100 میلیارد تومان برای سه سال حضور در تیم ملی ایران). که در نهایت تکذیب شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 13 دی 1398 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 552

به "دستمزد 3 میلیون دلاری ویلموتس تکذیب شد ، برخورد قاطع با منتشرکنندگان شایعه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستمزد 3 میلیون دلاری ویلموتس تکذیب شد ، برخورد قاطع با منتشرکنندگان شایعه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید