عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان اطلاع داد؛ 10 آذر؛ شروع ثبت نام آزمون اصلح برای مهارت آموزان سال 95

کچوئیان از شروع ثبت نام آزمون اصلح مهارت آموزان سال 95 از دهم آذرماه اطلاع داد.

عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان اطلاع داد؛ 10 آذر؛ شروع ثبت نام آزمون اصلح برای مهارت آموزان سال 95

به گزارش ، رضا کچوئیان سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از برگزاری آزمون جبرانی اصلح مهارت آموزان سال 1395 اطلاع داد و اظهار کرد: فرآیند ثبت نام مهارت­ آموزان از روز شنبه 10 آذر شروع و تا انتها روز چهارشنبه 14 آذر ماه امسال ادامه دارد.

وی تاکید نمود: مهارت آموزان ورودی سال 95 که موفق به انتها مؤلفه کتبی فرآیند اصلح در مرحله قبل نشده و با گذراندن شرایط آموزشی در پودمان­ ها مجاز به شرکت در آزمون کتبی هستند می توانند با مراجعه به سامانه سجفا نسبت به ثبت نام در بخش کتبی ارزشیابی صلاحیت­ های حرفه ­ای اقدام نمایند.

عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان تکمیل یا تأیید تمامی اطلاعات و بارگذاری تصویر داوطلب را از الزامات ثبت نام برشمرد و اظهار کرد: بارگذاری تصویر پرسنلی در قالب jpg و با حجم 200 کیلو بایت یا کم­تر از آن الزامی است.

ضوابط اجرای برگزاری آزمون اصلح

این مقام مسئول با اشاره به برگزاری بخش کتبی جبرانی اصلح، روز جمعه 23 آذر ماه امسال همزمان در 10 استان کشور، انتخاب استان محل آزمون را اختیاری دانست و اضافه نمود: پس از انتخاب یا تأیید محل آزمون، تغییر آن به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.

کچوئیان شرکت نکردن مهارت آموز در حوزه انتخابی آزمون را به منزله غیبت دانست و تاکید نمود: با انتخاب و تایید محل آزمون، مهارت آموز موظف است در همان حوزه انتخابی خود شرکت کند.

استاد دانشگاه زمان شروع فرآیند برگزاری آزمون کتبی را ساعت 9 صبح اعلام و اعلام کرد: درب های محل برگزاری آزمون رأس ساعت 9:30 صبح بسته خواهد شد.

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت مراکز استان ها را موظف به اطلاع رسانی دقیق از برگزاری آزمون جبرانی اصلح ویژه مهارت آموزان ورودی سال 95 دانست و گفت: مراکز استان ها موظف هستند با اطلاع رسانی جامع و کامل، متقاضیان شرکت در آزمون را آگاه و از آگاهی مهارت آموزان استان برای ثبت نام در بخش کتبی اصلح اطمینان حاصل نمایند.

لازم به ذکر است: خراسان رضوی، آذربایجان غربی، خوزستان، اصفهان، مرکزی، فارس، تهران، کرمان، کرمانشاه و سیستان و بلوچستان 10 استان منتخب در برگزاری آزمون جبرانی اصلح در سطح کشور به شمار می روند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان اطلاع داد؛ 10 آذر؛ شروع ثبت نام آزمون اصلح برای مهارت آموزان سال 95" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان اطلاع داد؛ 10 آذر؛ شروع ثبت نام آزمون اصلح برای مهارت آموزان سال 95"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید