مجوز پایانه صادراتی به سرمایه گذاری توانمند داده گردد

به گزارش خبرنگاران، علی فرخزاد روز پنجشنبه در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استان که با حضور زاهدی استاندارقزوین و حمیده زرآبادی؛ نماینده مردم قزوین و آبیک در مجلس شورای اسلامی در محل استانداری برگزار گردید اظهارداشت: همه دستگاه های اجرایی با راه اندازی پایانه های صادراتی استان موافقند و برای تسهیل در کارها همکاری لازم را انجام دادند اما کار با مشکلاتی روبرو گردیده است.

مجوز پایانه صادراتی به سرمایه گذاری توانمند داده گردد

فرخزاد اضافه نمود: یکی از درخواست های راه اندازی پایانه صادراتی استان در کارگروه زیربنایی استان با حضور نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده ای، امور اراضی، محیط زیست، سازمان برنامه و بودجه مورد آنالیز نهاده شد و با مخالفت تمام دستگاه ها روبرو شد.

معاون عمرانی استانداری قزوین توضیح داد: شورای برنامه ریزی استان نیز با این طرح مخالفت نموده و پیشنهاد گردیده طرح جابجا گردد و باید بسرعت این موضوع معین تکلیف گردد.

وی بیان نمود: پایانه صادراتی در هشت هکتار مساحت، یک سردخانه 2 هزار تنی بالای صفر و یک سردخانه 200 تنی زیر صفر و 11 هزار متر انبار در شهرستان البرز قرار گرفته است.

در این نشست که سرمایه گذار پایانه صادراتی به ارایه گزارشی از موانع و مشکلات در خصوص راه اندازی این واحد پرداخت که موضوعات طرح گردیده؛ مورد بحث و تبادل نظر نهاده شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مجوز پایانه صادراتی به سرمایه گذاری توانمند داده گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجوز پایانه صادراتی به سرمایه گذاری توانمند داده گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید