مکرون: باید درباره مبانی ناتو شفاف باشیم

به گزارش سفر به تایلند، رئیس جمهور فرانسه اعلام نمود اگر اعضای ناتو زندگی سربازانشان را در صحنه های عملیات به خطر می اندازند باید درباره مبانی این پیمان کاملاً شفاف باشند.

مکرون: باید درباره مبانی ناتو شفاف باشیم

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش ، امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه درباره موضع گیری اخیر خود در قبال ناتو در پیامی در حساب شخصی خود در توئیتر نوشت: موضع من در خصوص ناتو، باعث واکنش هایی شد. من آن را بر عهده می گیرم. اگر ما سرمایه گذاری می کنیم و زندگی سربازان مان را در صحنه های عملیات به خطر می اندازیم، می بایست درباره مبانی پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) کاملاً شفاف باشیم. فردا من از منافع فرانسه و اروپا دفاع خواهم کرد.

به گزارشگروه بین الملل خبرنگاران جواامانوئل مکرو، رئیس جمهور فرانسه درباره موضع گیری اخیر خود در قباناتدر پیامی در حساب شخصی خود در توئیتر نوشت: موضع من در خصوص ناتو، باعث واکنش هایی شد. من آن را بر عهده می گیرم. اگر ما سرمایه گذاری می کنیم و زندگی سربازان مان را در صحنه های عملیات به خطر می اندازیم، می بایست درباره مبانی پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) کاملاً شفاف باشیم. فردا من از منافع فرانسه و اروپا دفاع خواهم کرد.منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 587

به "مکرون: باید درباره مبانی ناتو شفاف باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مکرون: باید درباره مبانی ناتو شفاف باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید