نیروی موشکی استراتژیک روسیه تا خاتمه سال 100 رزمایش برگزار می نماید

به گزارش سفر به تایلند، وزارت دفاع روسیه در بیانیه ای گفت نیروی موشکی استراتژیک این کشور قرار است تا سرانجام سال میلادی بیش از یکصد رزمایش برگزار کند.

نیروی موشکی استراتژیک روسیه تا خاتمه سال 100 رزمایش برگزار می نماید

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل سفر به تایلند، ناوگان دریای سیاه نیروی دریایی ارتش روسیه از استقرار ناوها و کشتیهای جنگی خود برای انجام چندین رزمایش در طول تابستان اطلاع داد.

براساس گزارش خبرگزاری تاس، 37 کشتی، قایق و ناو پشتیبانی برای انجام مجموعه ای از این رزمایشها مستقر شده اند. در مرحله نخست خدمه این کشتیها پاسخ اضطراری و آمادگی برای اعزام به مناطق مورد نظر را تمرین خواهند کرد.

براساس بیانیه ناوگان دریای سیاه روسیه، در مراحل بعد نیروها شلیکهای توپی و موشکی علیه اهداف دریایی، ساحلی و اهداف هوایی را تمرین می نمایند.

دوره آموزشی و تمرینی ناوگان دریای سیاه از روز اول ژوئن شروع شده است. علاوه بر رزمایشهای فوق، کشتیهای حاضر در این رزمایش، تمرینهای ارتباطی با قایقها و آمادگی آنها برای مشارکت در ماموریتهای مورد نظر را تمرین خواهند کرد.

وزارت دفاع روسیه نیز روز دوشنبه طی بیانیه ای اعلام نمود که نیروی موشکی استراتژیک ارتش روسیه در طول تابستان بیش از 100 رزمایش مختلف انجام خواهد داد.

براساس این بیانیه، نیروی موشکی استراتژیک روسیه بیش از 30 رزمایش تاکتیکی موشکی و بیش از 70 رزمایش تاکتیکی ویژه با نیروهای نظامی و لجستیکی برگزار خواهد نمود.

در طول این دوره تمرینی و آموزشی، سیستمهای جدید موشکی معرفی و آموزش داده خواهد شد و همچنین از موشکهای پیشرفته نیز استفاده خواهد شد.

این رزمایشها طیفی از رزمایشهای چندجانبه با نیروها و قابلیتهای مختلف را شامل خواهد شد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1007

به "نیروی موشکی استراتژیک روسیه تا خاتمه سال 100 رزمایش برگزار می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروی موشکی استراتژیک روسیه تا خاتمه سال 100 رزمایش برگزار می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید