واکنش رئیس فدراسیون جهانی دوومیدانی به تعویق المپیک 2020

به گزارش سفر به تایلند، رئیس فدراسیون جهانی دوومیدانی احتمال دارد بازی های توکیو به تعویق بیفتد.

واکنش رئیس فدراسیون جهانی دوومیدانی به تعویق المپیک 2020

به گزارش گروه ورزشی سفر به تایلند، سباستین کو رئیس فدراسیون دنیای دوومیدانی احتمال داد بازی های المپیک 2020 توکیو به تعویق بیفتد اما تاکید کرد در حال حاضر زود است در این خصوص نظر نهایی اعلام شود.

شیوع ویروس کرونا در دنیا تمام تقویم ورزشی دنیا را تحت تاثیر قرار داده است؛ به طوری که در بسیاری از رشته ها مسابقات انتخابی برگزار نشده و در برخی هم به تعویق افتاد.

سباستین کو که در کمیسیون ارزیابی بازیهای المپیک توکیو عضویت دارد، در مصاحبه با بی بی سی گفت احتمال تعویق بازی های 2020 وجود دارد.

رئیس فدراسیون دنیای دوومیدانی در پاسخ به این سوال که احتمال تعویق بازی ها تا سپتامبر یا اکتبر امکان پذیر است، گفت: هر چیزی در این شرایط امکان پذیر است. در حال حاضر هیچ تصمیمی گرفته نشده است.

وی اضافه کرد: روی کاغذ تعویق به نظر پیشنهادی آسان می رسد اما فدراسیون های دنیای در واقع در این سال المپیک از برگزاری مسابقات قهرمانی دنیا خودداری می کنند.

کو گفت: همه دنیا تحت تأثیر قرار گرفته و فکر می کنم حداقل باید گفت المپیک در این مرحله بهتر است به تعویق بیفتد یا واقعاً کنسل شود. بعدا در مورد تعویق صحبت خواهیم کرد. من فکر نمی کنم که انتخاب زیادی در این مرحله وجود داشته باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 836

به "واکنش رئیس فدراسیون جهانی دوومیدانی به تعویق المپیک 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش رئیس فدراسیون جهانی دوومیدانی به تعویق المپیک 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید