پلمب خانه های پلاک قرمز شوش، مولوی و هرندی ، جمع آوری 190 زن متجاهر

به گزارش سفر به تایلند، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از جمع آوری 191 زن معتاد متجاهر در جریان اجرای طرح پاکسازی محلات شوش، مولوی، هرندی و بازار خبر داد.

پلمب خانه های پلاک قرمز شوش، مولوی و هرندی ، جمع آوری 190 زن متجاهر

به گزارش ایسنا، سرهنگ بخشنده در جلسه بررسی آخرین وضعیت طرح پاکسازی، ترمیم و تثبیت مناطق شوش، مولوی، بازار و محله هرندی از لوث وجود خرده فروشان، توزیع کنندگان و معتادین متجاهر، گفت: طرح پاکسازی این محدوده از 9 بهمن سال گذشته با اشرافیت کامل اطلاعاتی در منطقه آغاز شد و وضعیت شوش، مولوی، هرندی و محله بازار به مساحت 26 کیلومتر مربع به طور کامل رصد شد و اشرافیت اطلاعاتی در آنها حاصل شد.

  • مفاهیم: اعتیاد چیست؟

وی اضافه کرد: با راه اندازی 27 تیم اطلاعاتی کار پاکسازی این محله ها آغاز شد و عناصر فعال در محدوده توسط این تیم های اطلاعاتی شناسایی شدند به شکلی که تا به امروز که 246 روز از اجرای این طرح گذشته است همچنان کار به صورت مستمر در حال پیگیری است. تا کنون در این محدوده ها 5536 نفر از خرده فروشان دستگیر شده اند که بیش از 85 درصد آنها روانه زندان شده و پرونده های مابقی آنها در حال تکمیل و بررسی است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در بخش دیگری از صحبت های خود در تشریح اقدامات پلیس در محله های شوش، مولوی، هرندی و بازار به انهدام 15 باند تهیه و توزیع مواد مخدر اشاره کرد و اضافه کرد: اعضای این باندها با اقدامات پیچیده اطلاعاتی شناسایی و دستگیر شدند و به این ترتیب 15 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این محلات منهدم شدند. همچنین شش باب از مراکز جمع آوری و تفکیک زباله در این محدوده که مورد اعتراض شهروندان بود با همکاری شهرداری تهران پلمب شده اند.

وی اضافه کرد: در اجرای طرح پاکسازی این محلات 191 زن معتاد متجاهر در این محدوده ها جمع آوری شدند. همچنین پلمب و دیوارکشی 95 باب از خانه های پلاک قرمز و تثبیت محدوده های پاکسازی شده اجرا شده و همچنان ادامه دارد. با استقرار شبانه روزی نیروها در این محلات موضوع تثبیت پاکسازی این محلات دنبال می شود.

وی تاکید کرد: 21 مسجد در این محلات پس از اجرای طرح فعال شده اند و اقدامات فرهنگی در این محلات همچون برگزاری نماز جماعات و آموزش هماهنگی در مساجد و مدارس این محدوده انجام می شود. همچنین پاکسازی محدوده پیرامونی مراکز آموزشی همزمان با آغاز سال تحصیلی در دستور کار قرار گرفت.

وی خطاب به رئیس شورای اسلامی شهر تهران که در این جلسه حاضر بود، گفت: امیدواریم طرح تفصیلی شهری منطقه 12 تهران هر چه زودتر تدوین شود و با باز شدن خیابان های این محدوده بتوان مسائل زیادی را حل و فصل کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 433

به "پلمب خانه های پلاک قرمز شوش، مولوی و هرندی ، جمع آوری 190 زن متجاهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمب خانه های پلاک قرمز شوش، مولوی و هرندی ، جمع آوری 190 زن متجاهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید