کاهش بیماران کرونایی قشم به یمن حضور کادر درمان پرتلاش

به گزارش سفر به تایلند، بیست و هفتمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه سازمان منطقه آزاد قشم با تمرکز بر موضوع کاهش بیماران کرونایی قشم نسبت به استان و بازنگری درآمدها باهدف ایجاد درآمد پایدار و جدید در سازمان منطقه آزاد قشم تشکیل جلسه داد.

کاهش بیماران کرونایی قشم به یمن حضور کادر درمان پرتلاش

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، بیست و هفتمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه سازمان منطقه آزاد قشم شامگاه چهارشنبه 21 آبان ماه با حضور حمیدرضا مومنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، محمدباقر سعادت، عضو هیات مدیره و جمعی از معاونان، مدیران و مشاوران این سازمان در مرکز بین المللی رشد برگزار گردید.

این جلسه با آنالیز مصوبات قبلی شروع شد و با گزارشی از شرایط کرونا در جزیره توسط مرتضی شیخ زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم ادامه پیدا کرد.

شیخ زاده با اشاره کاهش آمار بیماران بستری در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) عنوان داشت: کنترل شدت این بیماری را مدیون کادر پزشکی خستگی ناپذیر جزیره و افزایش 100 درصدی ظرفیت سیستم اکسیژن ساز این بیمارستان هستیم.

در ادامه عابدین سعادت فر، معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم به آنالیز و بازنگری درآمدهای پایدار و جدید سازمان منطقه آزاد قشم بر اساس مدیریت های بر اساس واحدهای درآمدزا پرداخت.

سعادت فر با اشاره به پیشنهادات ارایه شده جهت یاری به افزایش درآمدی بیان داشت: این پیشنهادات بعد از آنالیز های دقیق توسط مدیریت های مربوطه، برای تصمیم گیری نهایی به هیات مدیره ارایه می گردد.

امیر سلکی، مدیر منطقه ویژه مالی و امور درگهان نیز به شرح در خصوص گزارشی از ممیزی اصناف درگهان با موضوع تعداد مجوزهای صادر شده در بخش های مختلف پرداخت و اضافه نمود: از زمان فعالیت این منطقه آزاد تا به امروز در شهر درگهان تعداد 11 هزار و 13 پروانه کسب صادر شده است.

وی آمار افراد شاغل در شهر درگهان را 10 هزار و 749 تَن مطرح نمود و گفت: با احتساب شاغلان در منطقه ویژه و مالی، رقم اشتغال در منطقه تحت این مدیریت به 12 هزار و 420 تَن می رسد.

ارایه گزارشی از ممیزی مدیریت ثبت شرکت ها توسط رویا زاهدنیا، دستور کار دیگری بود که در این جلسه به آن پرداخته شد.

مدیر ثبت شرکتهای سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به رقم شرکت های به ثبت رسیده از تاریخ 30 تیرماه 1374 تا 30 مهرماه سال جاری گفت: در این مدت تعداد 6 هزار و 803 شرکت و تعداد 115 علایم و اسامی تجاری در این منطقه آزاد به ثبت رسیده، همچنین دو هزار و 269 سند قطعی در واحد املاک و اراضی ثبت شده است.

پخش گزارشی از شرایط عرضه میوه و تره بار در قشم توسط مدیریت حراست و بازرسی و شکایات موضوع دیگر این جلسه بود.

*سیاست گذاری مدیریت منطقه ویژه با اولویت توسعه متوازن / رضایتمندی مردم اولویت نخست منطقه آزاد قشم

حمیدرضا مومنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با جمع بندی گزارش های مطرح شده از مدیریت منطقه ویژه مالی و امور درگهان خواست تا سیاست های این مدیریت را براساس توسعه متوازن محدوده مذکور برنامه ریزی کند و گفت: تخصیص بودجه به شهر درگهان و محدوده منطقه ویژه مالی، باتوجه به اشتغالزایی بالا و ظرفیت های گسترده آن باید مورد بازبینی قرار گرفته و برنامه های خوبی برای آن طراحی گردد.

وی همچنین بر لزوم سرعت بخشیدن به احداث میدان میوه و تره بار در قشم تاکید نمود و از مدیر بازرگانی و اصناف خواست تا با افزایش مراکز عرضه و آنالیز راهکارهایی برای کنترل قیمت ها به منظور ایجاد شرایطی تسهیل شده برای شهفرایندان اقدام کند.

مومنی در سرانجام بر لزوم نظارت دقیق مدیران بر عملکرد پرسنل و توجه به رضایتمندی ارباب رجوع تاکید نمود و اضافه نمود: برای سالم سازی و رعایت منافع مخاطبان، در کنار شفاف سازی و استفاده ازنرم افزارهای الکترونیک و به روز در ساختار سازمان، هر اقدامی که به فرایند سالم سازی این سیستم یاری می نماید را باید انجام داد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 23 آذر 1399 بروزرسانی: 23 آذر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1281

به "کاهش بیماران کرونایی قشم به یمن حضور کادر درمان پرتلاش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش بیماران کرونایی قشم به یمن حضور کادر درمان پرتلاش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید