گرمخانه ها روزانه سه بار ضدعفونی می شوند ، توزیع مواد بهداشتی بین کارتن خواب ها

به گزارش سفر به تایلند، سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از راه اندازی خط فراوری ماسک و رفع شدن مشکل تامین ماسک در گرمخانه ها اطلاع داد.

گرمخانه ها روزانه سه بار ضدعفونی می شوند ، توزیع مواد بهداشتی بین کارتن خواب ها

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن پشت بام با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش سفر به تایلند، سید مالک حسینی در نشست خبری مجازی در مورد فعالیت های سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در پی شیوع کرونا، گفت: از زمانی که بحث کرونا مطرح شد، بخشنامه هایی را در مورد رعایت حداکثری نظافت به گرمخانه ها ابلاغ کردیم و زمانی که کرونا رسما وارد کشور شد شرایط مراکز را به حالت ویژه تغییر دادیم و پروتکل هایی را در مورد ورود افراد کارتن خواب به گرمخانه ها تدوین کردیم و به همین دلیل ایجاد اتاق ایزوله برای همه مراکز در دستور کار نهاده شد.

وی ادامه داد: بر اساس پروتکل تدوین شده، علائم اولیه کلیه کارتن خواب های ورودی به گرمخانه ها چک شده و اگر مورد خاصی داشتند طی هماهنگی با اورژانس نسبت به انتقال آنها اقدام می گردد. همچنین در پی کنترل شیوع کرونا، تمامی گرمخانه ها روزانه سه مرتبه ضدعفونی می شوند که این کار در گذشته معمولا روزانه یکبار بوده است. همچنین فاصله تخت ها در گرمخانه ها را افزایش دادیم و مواد ضدعفونی کننده به صورت مرتب در اختیار کارتن خواب ها قرار داده می گردد.

سیدمالک حسینی به فعال شدن یک خط فراوری ماسک در یکی از مراکز شهرداری تهران اطلاع داد و گفت: خوشبختانه خط فراوری ماسک در یکی از مراکز ما فعال شده و در حال حاضر به همه مددجویان روزانه یک الی دو ماسک داده می گردد. تا روز گذشته به دلیل نبود ماسک، نمی توانستیم به مددجویان ماسک بدهیم اما حالا با راه اندازی خط فراوری، روزانه یک الی دو ماسک به مددجویان داده می گردد. البته علاوه بر افزایش تعداد دفعات ضدعفونی کردن گرمخانه ها فاصله تخت ها را نیز افزایش دادیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 748

به "گرمخانه ها روزانه سه بار ضدعفونی می شوند ، توزیع مواد بهداشتی بین کارتن خواب ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرمخانه ها روزانه سه بار ضدعفونی می شوند ، توزیع مواد بهداشتی بین کارتن خواب ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید