الهامی: آرزوی قلبی ام کسب سهمیه تراکتور و همچنین باقی ماندن ماشین سازی در لیگ است

به گزارش سفر به تایلند، سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: به مردم تبریز تبریک می گویم که یک دربی واقعی را دیدند، آرزوی قلبی ام کسب سهمیه و همچنین باقی ماندن ماشین سازی در لیگ است.

الهامی: آرزوی قلبی ام کسب سهمیه تراکتور و همچنین باقی ماندن ماشین سازی در لیگ است

به گزارش خبرنگاران، ساکت الهامی در نشست خبری پس از فزونی شاگردانش مقابل ماشین سازی در دربی تبریز گفت: همانطوری که پیش بینی می شد، یک دربی سخت بود، چون دو تیم در سخت ترین و حساس ترین زمان به هم برخورد نموده بودند. به مردم تبریز تبریک می گویم که یک دربی واقعی را دیدند. آرزوی قلبی ام کسب سهمیه تراکتور و همچنین باقی ماندن ماشین سازی در لیگ است.

وی اضافه نمود: از بزرگان تیم هم تشکر می کنم که امروز عملکرد خیلی خوبی داشتند. به نظرم فوتبال امروز، فراتر از فوتبال ایران و یک فوتبال مدرن بود. ماشین سازی با انگیزه زیادی بازی کرد و اگر از همان ابتدای لیگ با چنین انگیزه ای به میدان می رفت، قطعاً الان شرایط بهتری در جدول در لیگ داشت. بازیکنان این تیم مردانه بازی کردند و جنگیدند و دیداری ارائه شد که یک دربی واقعی بود.

سرمربی تراکتور ادامه داد: آرزوی قلبی ام بهبودی علوی سرپرست ماشین سازی است، چون او یکی از بزرگان و اسطوره های فوتبال تبریز است. به نظرم ما شایسته این پیروزی بودیم و یک موقعیت حتی 10 درصدی هم به حریف ندادیم.

الهامی با اشاره به تغییر داور این بازی طی روزهای قبل گفت: واقعاً چه اتفاقی می افتد که داور در فاصله 48 ساعت مانده به بازی تغییر می نماید. همین مسئله شک و شبهه به وجود می آورد. ما سه بازیکن 3 اخطاره داشتیم که 4 اخطاره شدند. همچنین داور یک پنالتی صد درصد را برای ما نگرفت. به نظرم نمی گردد که یکسری سود ببرند و بقیه ضرر نمایند. همه حریفان به خاطر یک تیم ضرر می نمایند. به هر حال امیدوارم هر دو تیم هفته پایانی لیگ جشن کسب سهمیه و بقا در لیگ را بگیرند، چون معتقدم که ماشین سازی استحقاقش را دارد.

وی مطرح نمود: ما شناخت خوبی از ماشین سازی داشتیم و آنها هم از همین شرایط بهره می بردند. ما امروز از دقیقه یک تا 90 موقعیت گلزنی داشتیم. قطعاً زمانی که دست مان باز باشد، می توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم. ما امروز برای اولین بار همه بازیکنان را در اختیار داشتیم. شجاعی و دژاگه با وجود مصدومیت در ترکیب بودند و دست مان بازتر از همواره بود. همچنین با تعویض هایی که صورت گرفت، شرایط بازی تغییر کرد و آنها تاثیرگذار بودند. جا دارد که از همه نفرات تیم تشکر کنم، چون شرف را معنا کردند. این برد مبارک طرفداران مان باشد. امروز بعد از مدت ها یک دربی واقعی دیدیم و در نهایت اینکه آرزوی قبلی مان این است که ماشین سازی در لیگ بماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1135

به "الهامی: آرزوی قلبی ام کسب سهمیه تراکتور و همچنین باقی ماندن ماشین سازی در لیگ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهامی: آرزوی قلبی ام کسب سهمیه تراکتور و همچنین باقی ماندن ماشین سازی در لیگ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید