تبریز، کریمی: تساوی های ما نشان دهنده خیلی از پیام هاست، فعلاً بازی های ما تدارکاتی است!

به گزارش سفر به تایلند، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: در واقع نتیجه تساوی یک - یک آن هم در چهار بازی اول نشان دهنده خیلی از پیام هاست.

تبریز، کریمی: تساوی های ما نشان دهنده خیلی از پیام هاست، فعلاً بازی های ما تدارکاتی است!

به گزارش سفر به تایلند از تبریز، فیروز کریمی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن گفت: بدون کوچک ترین شکی ذوب آهن یکی از بهترین تیم های لیگ برتر ماست. بازی های گذشته این تیم معید توانمندی ذوبی هاست. اضافه بر این شخصیت تیمی ذوب آهن این گونه است که همیشه برای قهرمانی و حداقل کسب سهمیه در لیگ می جنگد.

وی اضافه کرد: ذوب آهن تیمی بسیار منظم و توانمند است و کادرفنی و بازیکنانی بسیار توانمند در ابعاد مختلف دارد. این تیم وحدت تاکتیکی خوبی هم دارد، چون جزو اولین تیم هایی بود که تمرینات خود را آغاز کرد. بدون شک بازی سختی مقابل این تیم داریم و امیدواریم بازی تماشاگرپسندی ارائه کنیم که در حد شأن تیم مان باشد و حداکثر امتیاز را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در خصوص کسب چهار تساوی یک - یک تیمش در چهار بازی ابتدایی فصل توضیح داد: در واقع نتیجه تساوی یک - یک آن هم در چهار بازی اول نشان دهنده خیلی از پیام هاست. تیم هایی که یک - یک می نمایند یعنی در آستانه تکامل هستند. فردا هم ممکن است برنده باشیم یا بازنده، اما همیشه یادتان باشد نتیجه یک - یک نشان دهنده خیلی از واقعیت هاست. قسمت منفی کارمان این است که تیم مان دیر تشکیل گردیده و هنوز به اندازه یک سوم لیست مان جای خالی داریم. با احتساب اینکه ما در هفته گذشته سه بازیکن جدید گرفتیم، اما هنوز جا داریم. در مورد این سه بازیکن هم شما بهتر از من می دانید چه اتفاقی افتاد، علت اصلی هم همین مسئله بود که باعث شد کارمان را دیر آغاز کنیم. ان شاءالله سعی می کنیم روز به روز و هفته به هفته بهتر شویم.

کریمی در ادامه توضیح داد: ما در بازی قبلی مان در استادیوم بنیان دیزل مقابل سپیدود از دقیقه 65 به بعد به دلیل داشتن توان جسمی روی دروازه حریف خیمه زدیم و موقعیت های خوبی هم داشتیم، حتی در دقایق پایانی هم توپ را از دروازه بان حریف رد کردیم، اما مدافعان سپیدرود آن را از روی خط برگرداندند. این نشان می دهد از لحاظ توان جسمی مشکل نداریم. ما مقداری مسائل حاشیه ای داشتیم و نتوانستیم در بازی اول و دوم برتری مان را حفظ کنیم. گل هایی هم که دریافت کردیم سابقه نداشت، اما همین قدر می گویم وقتی ما گل می خوریم مشکلی است که وجود دارد و باید برطرف کنیم، حتی اگر این گل ها روی اشتباهات فردی باشد. در کل برای هر گلی که وارد دروازه ما می گردد، ما باید جوابگو باشیم. قدرت بدنی تیم ما بالاست، حتی زمانی که در دقیقه 85 گل تساوی را از صنعت نفت در آبادان دریافت کردیم، می توانستیم در دقایق تلف گردیده گل برتری را به ثمر برسانیم. این موضوع که برتری مان را در مسابقات از دست دادیم را نباید روی مسائل جسمی و بدنسازی گذاشت، من این را روی ناهماهنگی می دانم و کوشش می کنیم آن را برطرف کنیم.

وی در مورد تقویت تیم ماشین سازی و اینکه قرار بوده است یک مهاجم کامرونی به این تیم اضافه گردد، گفت: در نیم فصل دوم بازی ها خیلی سخت می گردد، اما از یک چیز خیلی خوشحال هستیم، ممکن است یک بازی را شانسی برد، اما نمی توان همه بازی ها را شانسی برد. ما کوشش می کنیم مشکلات را حل کنیم و بدشانسی هم از تیم ما خواهد رفت. ضمن اینکه روی بازیکنان هم کار نموده ایم. قبل از این تعطیلی که در لیگ برتر داریم، این بازی ها باید برای ما تدارکاتی می شد. دنبال بهانه نیستم، اما شب قبل از هر بازی یک بازیکن به جمع مان اضافه گردیده است. شاید تا هفته گذشته تمرینات ما با بازیکنان کمتر برگزار گردید. ما یک گزارش به باشگاه دادیم و واقع بینانه نگاه کردیم و تقاضای جذب شش بازیکن را داشتیم ، دروازه بان، دفاع وسط و چند بازیکن دیگر. درست است ما کنعانی را جذب نموده ایم، اما دو مدافع باتجربه را از دست دادیم و در خط دروازه هم مشکل داریم. اگر برای دخسوس یا تولایی اتفاقی بیفتد، دروازه بانی نداریم. برای هافبک دفاعی، هافبک بازیساز و بازیکن کناری هم درخواست نموده ایم. ما در تمام پست ها بازیکنان کامل داریم. من برای نصیرزاده نوشته ام که ما بازیکنان کامل داریم، فقط در پست های دروازه بان، مدافع وسط، مدافع کناری، هافبک وسط، هافبک کناری و مهاجم احتیاج به بازیکن داریم (با خنده). ما این ها را از باشگاه خواسته ایم و امیدواریم عملی گردد.

سرمربی تیم ماشین سازی در مورد جذب مهاجم کامرونی نیز گفت: ماکسیمیلیان رفت دنبال غار کهف، از همان جا آورده بودیم و به همان جا هم رفت (با خنده).

کریمی در رابطه با اینکه با توجه به مشترک بودن هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی و ماشین سازی محتمل است بازیکنانی از تراکتورسازی به این تیم بیایند، گفت: هیئت مدیره ما اصلاً با تراکتورسازی یکی نیست، چون اصلاً قانون این اجازه را به ما نمی دهد. اساساً این تیم ماشین سازی است و آن هم تراکتورسازی با تمام متعلقاتش. اگر آن تیم بازیکناش اضافه بیاید، ما با دید اینکه چون مالک باشگاه ها زمانی مشترک بوده نگاه نمی کنیم. شاید آنها یک بازیکن را آزاد نمایند به کار ما بیاد و آن را جذب کنیم، اما ممکن است این طور هم نباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مهر 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 8

به "تبریز، کریمی: تساوی های ما نشان دهنده خیلی از پیام هاست، فعلاً بازی های ما تدارکاتی است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریز، کریمی: تساوی های ما نشان دهنده خیلی از پیام هاست، فعلاً بازی های ما تدارکاتی است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید