تمام کشورهای عربی منطقه اندازه هواداران استقلال و پرسپولیس نیستند

به گزارش سفر به تایلند، به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل خلیل زاده درباره تصمیم باشگاه های ایرانی از جمله استقلال برای انصراف از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل سلب میزبانی در آسیا، گفت: این چندمین بار است که خدمت همه عرض می کنم. روز اول که هنوز نامه به فدراسیون تهران نرسیده بود، بیانیه ای صادر کردیم که آن بیانیه تمام موارد را گفتیم. ما به هیچ عنوان در کشور بی طرف بازی نمی کنیم چون عزت ما را زیر سئوال می برند. هواداران دوست دارند در ورزشگاه بازی تیمشان را تماشا کنند و لذت ببرند.

تمام کشورهای عربی منطقه اندازه هواداران استقلال و پرسپولیس نیستند

وی ادامه داد: در گذشته زمانی که عربستان این کار را کرد و کوتاه آمدیم، برایشان باب شده است که امنیت کشورمان را زیر سئوال ببرند. از این موضوع ناراحت شدم. عزتمان بالاتر از این است که در یک کشور بی طرف بازی کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال یادآور شد: کشورهایی که الان در کنفدراسیون آسیا هستند مثل افغانستان و عراق می شوند کشور امن ولی ایران که تامین کننده امنیت در منطقه است می شود کشور ناامن. اگر در یک کشور بی طرف بازی کنیم اثبات کرده ایم که کشورمان نا امن است. خود عربستان امن است؟ کجای کشور ما نا امن بوده است؟ کدام موشک به کشورمان خورده است؟

خلیل زاده در انتها گفت: به همین دلیل هیات مدیره تصمیم گرفت که اگر کمیته اجرایی AFC مصوبه را تایید کند (سلب میزبانی از ایران) عملاً در مسابقات شرکت نمی کنیم و عزت را به بی احترامی و بی عزتی ترجیح می دهیم. اگر تمام کشورهای عربی منطقه را جمع کنند به اندازه هواداران استقلال و پرسپولیس نیستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 713

به "تمام کشورهای عربی منطقه اندازه هواداران استقلال و پرسپولیس نیستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام کشورهای عربی منطقه اندازه هواداران استقلال و پرسپولیس نیستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید