شرح مشاور رئیس فدراسیون فوتبال درباره اعزام هیات ایرانی به عراق

به گزارش سفر به تایلند، به گزارش خبرنگاران، محمدرضا ساکت درباره اعزام هیات ایرانی فدراسیون فوتبال به عراق مطرح کرد: فرآیند مربوط به امور مربوط به دیدار تیم ملی مقابل عراق از حدود دو ماه قبل شروع شد.در این مدت مباحث مربوطه به صورت مداوم تحت آنالیز قرار داشته و هدف اصلی این است که با اطلاع کامل میدانی از شرایط میزبانی به میدان برویم.

شرح مشاور رئیس فدراسیون فوتبال درباره اعزام هیات ایرانی به عراق

وی ادامه داد: موضوعات مورد نظر در این باره شامل نحوه اعزام، اسکان، برنامه تمرینی، وضعیت استادیوم محل برگزاری و مباحث دیگری در حوزه های اجرایی بوده است. در این زمینه، مذاکرات گسترده ای با حوزه های مختلف اجرا شده است. خوشبختانه در این باره، جلسه آینده روسای دو فدراسیون هم برگزار خواهد شد که بسیار مفید خواهد بود. ضمن اینکه در این مدت از توصیه های ناظر امنیتی ایرانی که در رقابت های معتبری نظیر جام جهانی حضور داشته است هم بهره مند شده ایم که در روند کاری مان مددرسان خواهد بود.

ساکت توضیح داد:با توجه به میزبانی عراق از این بازی و اهمیت وافر موضوع، از چندی پیش برنامه ریزی برای سفر به بصره اجرا شده بود تا از مراحل مختلف مربوطه بازدید و جمع بندی داشته باشیم. این سفر همانطور که اشاره شد از قبل برنامه ریزی شده و هیچ تغییری هم در روند آن اتفاق نخواهد افتاد. بدون شک، مهم ترین مسئله در باب برگزاری یک مسابقه فوتبال به صورت کلی سلامت همه ارکان مسابقه شامل تیم ها، داوران، تماشاگران، مسئولان برگزاری مسابقه و ... می باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 آذر 1398 بروزرسانی: 25 آذر 1398 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 512

به "شرح مشاور رئیس فدراسیون فوتبال درباره اعزام هیات ایرانی به عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح مشاور رئیس فدراسیون فوتبال درباره اعزام هیات ایرانی به عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید