خبر فوری از بمب دانمارکی پرسپولیس!

به گزارش سفر به تایلند، سعید عزت اللهی مهره مورد توجه پرسپولیس راهی دانمارک شده تا به این تیم ملحق گردد.

خبر فوری از بمب دانمارکی پرسپولیس!

به گزارش خبرنگاران، یک روز پس از قرارگیری کمال کامیابی نیا در لیست مازاد پرسپولیس، تماس پرسپولیس با سعید عزت اللهی برقرار شده و او در موقعیت پیوستن به سرخپوشان مرکز قرار گرفته است.

پیگیری این خبر البته نهایی موثق و نهایی ندارد اما شنیده خبرنگار ما حاکی از آن است که سعید عزت اللهی راهی دانمارک شده تا مراحل دریافت رضایت نامه خود را پیگیری کند.

نکته مهم که شاید از جمله شواهد جدی برای احتمال این انتقال باشد این است که عزت اللهی معمولا به این سرعت در کمپ پیش فصل تیمش حاضر نمی گردد اما حالا به سرعت خود را به وایله رسانده است.

باشگاه پرسپولیس به سعید پیام داده که رضایتنامه خود را به هر شکلی که شده دریافت کند و در ادامه این باشگاه رقم موردنظر را به قراردادش اضافه می نماید.

نکته دیگر اینکه قرارداد او در دانمارک تنها شش ماه اعتبار دارد و به همین علت وایله ترجیح می دهد با دریافت مبلغی این ستاره خود را آزاد کند و بهره مالی هم ببرد.

صحت و سقم ادعای پرسپولیس در نهایی شدن این انتقال تا چند روز بعد تعیین می گردد اما جالب است بدانید سعید که هر فصل سریعا هر خبر انتقال به پرسپولیس و استقلال را تکذیب می کرد، این بار ترجیح داده تا روشن شدن تکلیف خود صبر کند که همین موضوع نشان می دهد این بار چیزی فراتر از یک شایعه همیشگی است.

به نظر می رسد حداکثر تا هفته آینده تکلیف این انتقال روشن می گردد اما پیگیری خبرنگار ما نشان می دهد برخلاف تکذیب رضا درویش، این بمب دانمارکی کاملا فعال و زمان گذاری شده است.

البته سعید عزت الهی پیشنهاداتی از تیم های حاشیه خلیج فارس و پرتغال هم دارد و پیشنهاد تمدید با وایله را در جیب خود میبیند و طبیعتا اولویت اولش حضور در اروپا یا حداقل دریافت دستمزد بیشتر در خارج از کشور خواهد بود تا شاید انتقال او به لیگ ایران دوباره با تاخیر روبرو گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 تیر 1402 بروزرسانی: 15 تیر 1402 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 2240

به "خبر فوری از بمب دانمارکی پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر فوری از بمب دانمارکی پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید