دولت تدبیر و امید در زمینه محرومیت زدایی پیشتاز است

به گزارش سفر به تایلند، خبرنگاران/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به مناطق محروم و اجرای پروژه های توسعه ای در این مناطق داشته است.

دولت تدبیر و امید در زمینه محرومیت زدایی پیشتاز است

هوشنگ بازوند، عصر امروز(13 بهمن) در آیین شروع عملیات اجرایی گازرسانی به 103 روستای بخش سرفیروزآباد شهرستان کرمانشاه گفت: محرومیت زدایی یکی از آرمان های اصلی و مورد توجه انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) بوده و رهبر معظم انقلاب نیز در ابلاغیه هایی که به سران سه قوه اعلام می دارند؛ همواره توجه بسیار ویژه ای به محرومیت زدایی دارند.

وی گفت: دولت تدبیر و امید نیز توجه ویژه ای به مناطق محروم داشته و در این زمینه پیشتاز است.

استاندار کرمانشاه اضافه نمود: میانگین کشوری هزینه گازرسانی به هر خانوار 12 میلیون تومان است، ولی وزارت نفت با وجود بالابودن این هزینه در مناطق کوهستانی، گازرسانی به مناطق محروم و روستاهای مرزی را در دستور کار قرار داد.

وی گفت: تا سال 1392 تنها 213 روستای استان کرمانشاه به شبکه گازرسانی متصل بود و در سال 1398 این تعداد به 1321 روستا رسیده است. هم اکنون هم شاهد شروع عملیات گازرسانی به 103 روستای بخش سرفیروزآباد هستیم.

بازوند تاکید نمود: گازرسانی به روستاهای مناطق سردسیر استان یک کار ارزشمند است که زمینه ایجاد آسایش و رفاه برای مردم این نواحی را فراهم می آورد.

با گازرسانی به این 103 روستا 2500 خانوار از نعمت گاز برخوردار می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 1 فروردین 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 751

به "دولت تدبیر و امید در زمینه محرومیت زدایی پیشتاز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت تدبیر و امید در زمینه محرومیت زدایی پیشتاز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید