تور ارمنستان ارزان: راه های مهاجرت به ارمنستان و شرایط و مدارک مورد احتیاج

به گزارش سفر به تایلند، کشور ارمنستان یکی از کشورهای مورد توجه برای مهاجرت کردن است هر ساله تعداد زیادی از مهاجران هستند که قصد مهاجرت کردن به این کشور را دارند و دلیل این امر نیز وجود امکانات شغلی و تحصیلی بسیار مناسب است از سویی شرایط زندگی در این کشور در سال های اخیر رو به بهبود بوده است به همین دلیل خیلی از افراد این کشور را برای زندگی خود انتخاب می نمایند. راه های مهاجرت کردن به این کشور متعدد هستند و بنا به نوع هدفی که شما از مهاجرت خود دارید متغیر است به عنوان مثال اگر قصد تحصیل در این کشور را دارید باید از ویزای تحصیلی آن بهره ببرید. طبق آمارهایی که اجرا شده است در سال 2018 این کشور یکی از کشورهای مورد توجه ایرانیان برای مهاجرت ر زندگی بوده است خیلی از ایرانیان برای فرار از شرایط نامساعد کاری خود به این کشور مهاجرت می نمایند و از سطح زندگی خود در این کشور نیز رضایت دارند. این کشور از جهت عایدیزایی نیز می تواند بسیار مناسب باشد و با سرمایه گذاری در این کشور می تواند می تواند عایدی خود را ارتقا دهید.

تور ارمنستان ارزان: راه های مهاجرت به ارمنستان و شرایط و مدارک مورد احتیاج

با ما سفر کنید و با تور ارمنستان ارزان از کشور جذاب همسایه دیدن کنید و شهر زیبای ایروان را ببینید.

مهاجرت به ارمنستان:

خیلی از افرادی که شیوه های مهاجرت به این کشور را انتخاب می کنند سعی دارند تا به وسیله مهاجرت تحصیلی اقدام به این کار کنند این کشور برای تحصیل کردن بسیار مناسب است و شرایط مطلوبی دارد ویزای تحصیلی این کشور دارای امتیازات زیادی است و به طور موقت می توانید در این کشور به ادامه تحصیل بپردازید افرادی که ویزای تحصیلی این کشور را دارند می توانند از دیگر مزایای زندگی در این کشور نیز بهره مند شوند این نوع ویزا با وجود اینکه یک ویزای موقتی است اما متقاضیان زیادی دارد.

چگونه ویزا و پاسپورت این کشور را دریافت کنیم؟

حتما می دانید که اولین گام برای مهاجرت به هر کشوری حتی ارمنستان داشتن پاسپورت و ویزا است باید بدانید که برای دریافت پاسپورت این کشور شما باید ابتدا 6 اقامت در این کشور داشته باشید و در نهایت با تسلط کافی به زبان ارمنستانی می توانید برای اقامت خود اقدام کنید. بعلاوه شما برای این که در این کشور زندگی کنید باید تمکن اقتصادی بالایی داشته باشید و در صورت داشتن پاسپورت نیز می توانید حق شهروندی آن را دریافت کنید.

برای اخذ اقامت نیز باید اقامت 90 روزه در این کشور داشته باشید در این صورت می توانید اقامت آن را دریافت کنید افرادی که دارای اقامت ارمنستان هستند این امکان را دارند تا به کشورهای اروپایی دیگر نیز مهاجرت کنند این نوع اقامت ها به وسیله ازدواج و تولد فرزند نیز صورت می گیرند. همانطور که می دانید مردمان این کشور دارای زبان ارمنی هستند و ارتباط عمومی آن ها نیز در سطح معقول و خوبی واقع شده است. اما برای اینکه ویزای این کشور را دریافت کنید باید واجد شرایط لازم باشید.

برای دریافت ویزا در اولین گام باید فرم تقاضای خود را تکمیل کنید بعد از مدت یک هفته فرم اولیه درخواست شما مورد آنالیز قرار می گیرد و در صورتی که با این فرم موافقت گردد می توانید مدارک لازم خود را برای مصاحبه ارائه دهید. صدور ویزای این کشور احتیاجمند شرایطی است و شما برای اینکه ویزای کاری این کشور را دریافت کنید باید مدت 1 تا 11 ماه را سپری کنید بعلاوه برای دریافت ویزای تحصیلی در این کشور نیز باید یک دعوتنامه تحصیلی داشته باشید. دعوت نامه تحصیلی در مدت 2 ماه برای شما صادر می گردد از سوی دیگر برای افرادی که قصد ازدواج در این کشو را دارند با وارد شدن به خاک این کشور می توانید رد زمان یک ماه ویزای آن را دریافت نمایید.

مهاجرت کاری:

یکی از شیوه های پر هوادار مهاجرت کاری به ارمنستان است شما باید نامه دعوت نامه کارفمای خود را داشته باشید شما برای دریافت ویزای کاری می توانید از شیوه سرمایه گذاری نیز بهره ببرید یعنی باید با ثبت شرکت در این کشور ویزای آن را دریافت کنید. شرایط لازم برای دریافت این ویزا داشتن تخصص و مهارت، سابقه کاری، هزینه مناسب زندگی، تمکن اقتصادی و … می باشد.

مهاجرت توریستی:

از دیگر شیوه های مهاجرتی مهاجرت توریستی است که برای ایرانیان احتیاج به ویزا ندارد و تنها با داشتن مجوز می توانید به این کشور سفر کنید. اما شرط لازم برای داشتن این نوع ویزا و مهاجرت قصد بازگشت به کشور شما باید بلیط رفت و برگشت را به همراه داشته باشید و بلیط اقامت را نیز داشته باشید شرایط لازم برای ثبت نام این نوع ویزا داشتن عکس پرسنلی، گذر نامه سه ماه اعتبار، هزینه ورود به کشور، شناسنامه و مدارک شغلی می باشد.

پناهندگی:

بعضی از افراد از شیوه پناهندگی برای مهاجرت کردن به ارمنستان استفاده می کنند برای پناهندگی باید اظهار نامه ای کتبی پر کنید و دلایل پناهنده شدن خود را به این کشور بنویسید اغلب این دلایل سیاسی و مذهبی می باشند. درخواست های شما به وسیله پلیس مورد آنالیز قرار می گیرد و باید بدانید که این درخواست به ندرت مورد پذیرش واقع می گردد. برای پناهجویان مکان اقامت و اسکان نیز در نظر گرفته می گردد و خدماتی به آن ها ارائه می گردد که شرایط زندگی را برای آن ها آسان تر خواهد نمود.

از دیگر شیوه های مهاجرت به این کشور می توان به مهاجرت به وسیله ازدواج، تولد فرزند، سرمایه گذاری اشاره کرد هر یک از این شیوه های مهاجرتی می توانند امکان پیشرفت و ارتقا را برای شما داشته باشند. شما علاقه مندان می توانید در این بخش با مکان های دیدنی ارمنستان نیز بیشتر آشنا شوید.

منبع: دیجیاتور
انتشار: 13 مرداد 1401 بروزرسانی: 13 مرداد 1401 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 2084

به "تور ارمنستان ارزان: راه های مهاجرت به ارمنستان و شرایط و مدارک مورد احتیاج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارمنستان ارزان: راه های مهاجرت به ارمنستان و شرایط و مدارک مورد احتیاج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید