شهرستان کلات صندلی عرضه سوخت گاز سی. ان. جی ندارد

فرماندار کلات گفت: این شهرستان 38 هزار نفری حتی یک صندلی برای عرضه سوخت گاز طبیعی فشرده یا سی. ان. جی به شهروندان ندارد.

شهرستان کلات صندلی عرضه سوخت گاز سی. ان. جی ندارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، مهدی ناصری شنبه 23 آذر با بیان این مطلب اضافه نمود: نزدیک ترین پمپ گاز سی. ان. جی به مرکز این شهرستان در ابتدای جاده مشهد- کلات قرار گرفته است که دارای تنها یک نازل سوخت سی. ان. جی است و با شهر کلات استان خراسان رضوی 140 کیلومتر فاصله دارد.

وی ادامه داد: مسئولان محلی برای ساخت صندلی سی. ان. جی در این شهرستان در حال کوشش و رایزنی هستند و درخواست ساخت این صندلی سی. ان. جی در این شهرستان با اولویت مشارکت شهرداری ها و بخش خصوصی در حال پیگیری است.

فرماندار کلات گفت: آمار دقیقی از خودروهای سواری و یا ناوگان باری دوگانه سوز شهرستان در اختیار نداریم اما با توجه به افزایش قیمت بنزین، مصرف سوخت گاز طبیعی برای حمل و نقل مسافر و گردشگر به این شهرستان از اهمیت زیادی برخوردار شده است.

ناصری اضافه نمود: طی هفته های اخیر با بعضی رانندگان مسافربر این شهرستان که اقدام به دریافت کرایه نامتعارف و درحد دو برابر قیمت معمول نموده بودند برابر قانون برخورد شد که عمده این افراد رانندگان سواری های مسافرکش شخصی بودند اما هیچ کس در این خصوص بازداشت نشده است.

مرکز شهرستان 38 هزار نفری کلات در فاصله 155 کیلومتری شمال مشهد واقع است. کلات مرکب از دو بخش مرکزی و زاوین است و 68 روستا دارد که 27 هزار نفر از جمعیت این شهرستان ساکن روستاها هستند. کلات از سمت شمال و شرق هم مرز با جمهوری ترکمنستان است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 بهمن 1398 بروزرسانی: 9 بهمن 1398 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 618

به "شهرستان کلات صندلی عرضه سوخت گاز سی. ان. جی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرستان کلات صندلی عرضه سوخت گاز سی. ان. جی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید