عزیزی خادم: میزبانی مان در ملاقات با کره جنوبی به VAR گره خورده است، برای این بازی از تجهیزات سیار استفاده می کنیم

به گزارش سفر به تایلند، شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال ایران می گوید که میزبانی از ملاقات با کره جنوبی در مسابقات نهایی انتخابی جام جهانی به VAR گره خورده است.

عزیزی خادم: میزبانی مان در ملاقات با کره جنوبی به VAR گره خورده است، برای این بازی از تجهیزات سیار استفاده می کنیم

به گزارش خبرنگاران، شهاب الدین عزیزی خادم در مورد بحث ورود یاری داور ویدئویی (VAR) برای ملاقات 20 مهرماه با کره جنوبی در استادیوم آزادی گفت: فقط 15 شرکت هستند که لایسنس فیفا را دارند و به اجبار باید سمت این شرکت ها رفت. با توجه به فضا و شرایط موجود، کارهای لازم از جمله مزایده به وسیله فدراسیون فوتبال انجام شد و تقریباً این کار نهایی شده است.

وی اضافه نمود: دو فرصت بسیار مهم را در پیش داریم. یکی بازی با کره جنوبی است که جزو الزامات نهاد بالادستی ما یعنی فیفا و AFC بوده که این تجهیزات را داشته باشیم و از نوع سیار استفاد خواهیم کرد. همزمان برای تجهیز استادیوم های داخلی هم صحبت شده و این برای ما اهمیت دارد تا خودمان را به روز کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: امیدواریم در آینده نزدیک حضور VAR را در فوتبال کشور، هم به صورت سیار در بازی با کره جنوبی که میزبانی مان به این تجهیزات گره خورده و هم به صورت دائم با تجهیز استادیوم ها ببینیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 مهر 1400 بروزرسانی: 5 مهر 1400 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1773

به "عزیزی خادم: میزبانی مان در ملاقات با کره جنوبی به VAR گره خورده است، برای این بازی از تجهیزات سیار استفاده می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی خادم: میزبانی مان در ملاقات با کره جنوبی به VAR گره خورده است، برای این بازی از تجهیزات سیار استفاده می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید