واگذاری 3 اثر تاریخی استان مرکزی در قالب مزایده به سرمایه گذاران

به گزارش سفر به تایلند، سرپرست اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: سه اثر تاریخی استان در قالب مزایده بلند مدت به سرمایه گذاران واگذار می شود.

واگذاری 3 اثر تاریخی استان مرکزی در قالب مزایده به سرمایه گذاران

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی، مصطفی مرزبان امروز سه شنبه 28 مرداد 99 بیان نمود: سرمایهگذاری در بازسازی، احیا، نگهداری و واگذاری حق بهره برداری بناهای تاریخی منزل امیرمفخم در شهرستان خمین، کاروانسرای دولت آباد در شهرستان فراهان و منزل میرزا حسن آشتیانی در شهرستان آشتیان در قالب قرارداد اجاره، به بخش خصوصی واگذار می شود.

او افزود: این قرارداد در راستای اجرای دستورالعمل موضوع ماده 27 الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات دولت مطابق جزئیات مندرج در اسناد مزایده، با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیک دولت (www.setadiran.ir) به صورت الکترونیکی واگذار می شود.

سرپرست اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی بیان نمود: از تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی ذیصلاح واجد شرایط و مجرب دارای صلاحیت معتبر و مرتبط دعوت به عمل می آید از تاریخ انتشار آگهی نوبت دوم مطابق زمان انتشار در سامانه به مدت 10 روز برای دریافت اسناد مزایده و ارائه پیشنهادات همراه با مدارک مورد نیاز (سوابق و تصویر اسناد قانونی شرکت، ضمانت نامه شرکت در مناقصه و قیمت پیشنهادی) به واحد امور قراردادها و مناقصات اداره کل مراجعه کنند.

او افزود: برگزاری مزایده صرفاً از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت است و تمامی مراحل شامل خرید و دریافت اسناد مزایده، پرداخت تضمین شرکت در مزایده، ارسال پیشنهاد قیمت و اطلاع از شرایط برنده بودن مزایده گران از این طریق امکان پذیر است.

مرزبان گفت: شرکت کنندگان در مزایده می توانند تا روز 10 شهریور پیشنهاد قیمت را در سامانه اعلام کنند و بازگشایی پاکات بصورت الکترونیکی ساعت 11 صبح روز سه شنبه 11 شهریور ماه در محل سالن جلسات اداره کل خواهد بود.

او افزود: متقاضیـان می توانند برای دسترسـی به اطلاعات بیشتر همه روزه در طول ایام هفته در ساعت اداری به معاونت میراث فرهنگی استان مراجعه کنند و یا با شماره تلفن (33135314-861) تماس بگیرند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1138

به "واگذاری 3 اثر تاریخی استان مرکزی در قالب مزایده به سرمایه گذاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری 3 اثر تاریخی استان مرکزی در قالب مزایده به سرمایه گذاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید