پرسپولیس باشگاه قطری خواستار بشار رسن را تهدید کرد

به گزارش سفر به تایلند، باشگاه پرسپولیس در نامه ای به باشگاه قطری خواستار بشار رسن و فدراسیون فوتبال این کشور، مذاکرات با این بازیکن را غیرقانونی گفت.

پرسپولیس باشگاه قطری خواستار بشار رسن را تهدید کرد

همراه ما باشید و با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، همان طور که پیش از این سرپرست باشگاه پرسپولیس در اظهارات خود اعلام نموده، بعد از وصول گزارش های متعدد و پس از اینکه برای مدیران باشگاه مسجل شد یک باشگاه قطری به صورت غیر قانونی با بشار رسن وارد مذاکره شده و به دنبال توافق با اوست، در تاریخ یک شنبه 20 مهر، در قالب نامه، تذکر جدی برای این باشگاه قطری ارسال شد. در جریان آن، ضمن اعلام شرایط قراردادی این بازیکن، هشدار داده شد که باشگاه قطری خود را در آستانه شکایت پرسپولیس قرار داده است.

در بخشی از نامه به باشگاه قطری آمده است: پرسپولیس از طرق گوناگون متوجه شد که با بشار رسن وارد مذاکره شده اید. از آنجا که این بازیکن قرارداد قانونی و معتبر با باشگاه دارد، این کار کاملا خلاف قوانین و مقررات فیفا بوده و بر اساس آئین نامه فیفا، علاوه بر جرائم اقتصادی، به بسته شدن دو پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه متخلف منجر خواهد شد. از این رو جدا هشدار می دهیم که از هرگونه تماس و مذاکره با بازیکن تحت قرارداد پرسپولیس خودداری کنید چرا که پرسپولیس حقوق خود را محفوظ می دارد و مراتب جهت رسیدگی به مراجع انضباطی فیفا اعلام می گردد.

یک روز بعد از ارسال این نامه، در تاریخ 21 مهرماه نیز نامه ای برای اطلاع رسانی نسبت به اتفاقات اتفاق افتاده به فدراسیون قطر ارسال شد و پرسپولیس این فدراسیون را از اقدام غیرقانونی و غیرحرفه ای باشگاه قطری مطلع کرد.

پرسپولیس با یادآور شدن مفاد قانونی در این زمینه نسبت به پیگیری این موضوع در فیفا هشدار داده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1198

به "پرسپولیس باشگاه قطری خواستار بشار رسن را تهدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس باشگاه قطری خواستار بشار رسن را تهدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید