آزادکار ناکام انتخابی به یک وزن بالاتر خواهد رفت

به گزارش سفر به تایلند، به گزارش خبرنگاران، امیر محمد یزدانی آزادکار وزن 65 کیلوگرم کشورمان چندی پیش توانست سهمیه المپیک را در رقابت های گزینشی قزاقستان کسب کند و چهره یک مدعی را به خود بگیرد، اما مصاف انتخابی درون اردویی و شکست او برابر مرتضی قیاسی، جهت المپیکی شدن او را تغییر داد و نتوانست فرایند رو به جلوی خود را با حضور در بازی های المپیک منتهی کند.

آزادکار ناکام انتخابی به یک وزن بالاتر خواهد رفت

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ تور کانادا بیشتر بدانید.

هر چند امیر محمد یزدانی در دیدار انتخابی تیم ملی مغلوب قیاسی شد، اما کادر فنی همچنان معتقد است او می توان یک کشتی گیر توانمند در اوزان بالاتر باشد و مطمئناً می تواند در آینده ای نزدیک در وزن جدیدش پیروز تر ظاهر شود.

به همین دلیل غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در یک گفتگوی رادیویی این موضوع را تأیید کرد و گفت: متولیان امر باید مراقب سرمایه های کشتی باشند. مطمئناً یزدانی را می توان از سرمایه های کشتی دانست و قطعاً آنچه وظیفه من و کادر فنی است، در قبال او انجام خواهیم داد. همچنین باعث امیدواری است که نسل جدید و جوانی همچون امیرمحمد یزدانی، رحمان عموزاد، امیرحسین زارع، محمد نخودی و … به جمع مدعیان اضافه شده اند.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص شرایط امیر محمد یزدانی برای ادامه کشتی در عرصه ملی گفت: او دیگر کشتی گیر وزن 65 کیلوگرم نیست و با توجه به شرایط و فیزیک بدنی باید از این پس حتماً در اوزان بالاتر به کارش ادامه دهد.

بدین ترتیب با توجه به اظهارات غلامرضا محمدی می توان پیش بینی کرد امیر محمد یزدانی بزودی در وزن 70 یا 74 کیلوگرم در جمع اردونشینان تیم ملی حضور یابد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 تیر 1400 بروزرسانی: 18 تیر 1400 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1662

به "آزادکار ناکام انتخابی به یک وزن بالاتر خواهد رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادکار ناکام انتخابی به یک وزن بالاتر خواهد رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید