اجرای طرح توقف خودروها پشت خط عابر پیاده

به گزارش سفر به تایلند، معاون ترافیکی پلیس هدایت و رانندگی فاتب از اجرای طرح توقف خودروها پشت خط عابر پیاده در سطح شهر تهران عظیم اطلاع داد.

اجرای طرح توقف خودروها پشت خط عابر پیاده

به گزارش خبرنگاران از ایسنا، سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی در این باره اظهار کرد: طرح توقف خودروها پشت خط عابر پیاده در سطح شهر تهران عظیم در حال اجراست.

وی ادامه داد: این طرح که در همه تقاطع ها و محل هایی که رفت و آمد عابران پیاده زیاد است در حال اجراست و طی این طرح ماموران پلیس راهور فاتب، با اشاره به رانندگان از طریق دست و راکت از آنها می خواهند که دقیقا در پشت خطوط حک شده مخصوص توقف خودروها و یا همان خطوط احترام به حقوق عابرین پیاده توقف نمایند تا عابرین بتوانند با خیال آسوده و راحت از تقاطع عبور نمایند.

وی گفت: در این طرح رانندگان استقبال خوبی داشته اند و به محض مشاهده علایم و دستورات پلیس مستقر در تقاطع می ایستند و دقیقابه آنچه قانون می گوید عمل مینمایند و کمال همکاری و مساعدت را با پلیس دارند.

سرهنگ بهرام آبادی اظهار کرد: گاهی نیز پلیس پس از نشان دادن علامت ایست کنار می ایستد و عکس العمل رانندگان را در این طرح می سنجد و با کمال خوشحالی واحترام به رانندگان عزیز تهرانی باید بگوییم که صد درصد رانندگان در این طرح سربلند بیرون آمدند و همگی پشت خط عابر پیاده توقف کردند و این جای بسی خرسندی و غرور دارد که فرهنگ احترام گذاشتن به حریم و حقوق عابرین پیاده در سطح جامعه رو به افزایش است و همگی رانندگان باید به آن احترام گذارند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1161

به "اجرای طرح توقف خودروها پشت خط عابر پیاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح توقف خودروها پشت خط عابر پیاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید