اهواز، نکونام: می دانستیم روی ضربات ایستگاهی می توانیم گل بزنیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: می دانستیم روی ضربات ایستگاهی می توانیم به نساجی گل بزنیم.

اهواز، نکونام: می دانستیم روی ضربات ایستگاهی می توانیم گل بزنیم

به گزارش خبرنگاران از اهواز, جواد نکونام بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل نساجی در نشست خبری گفت: خداراشکر توانستیم 3 امتیاز بازی را بگیریم. ما دو نیمه متفاوت داشتیم. نیمه اول بد بازی کردیم و نیمه اول ما را اذیت کردند ولی با آغاز نیمه دوم تعویض کردیم و توانستیم بهتر بازی کنیم و نهایتا روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسیدیم. ضربات ایستگاهی یکی از اهداف مان بود که برنامه داشتیم و می دانستیم نساجی عقب نشینی می نماید و تنها راهی که می توانیم به گل برسیم همین راه بود.

وی ادامه داد: از تیمم گله مندم و به خاطر آغاز بدمان 10 دقیقه اول خوب نبودیم. نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم و کنترل بازی در دست ما بود. این برد را تقدیم می کنم به تمام عزیزانی که در کارخانه فولاد زحمت می کشند و همه طرفدارانی که از ما حمایت می نمایند و امیدوارم پیروزی های ما تداوم داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد اضافه کرد: 2 بازی که پشت سر هم بازی کردیم سینا مریدی را در جایی بازی دادیم که وسط زمین را کنترل کند. چون هر دو تیم ماشین سازی و نساجی وسط زمین را خوب کنترل می نمایند. می خواستیم نیمه اول بازی را کنترل کنیم و نیمه دوم با تعویض هایمان بازی را به دست بگیریم و نتیجه را کسب کنیم. در بازی قبلی از سینا در وسط زمین استفاده کردیم و بعد از آن با تغییرات مان بازی را در دست گرفتیم و بهتر بازی کردیم.

نکونام در پاسخ به این سوال که به ترکیب ایده آل فولاد رسیده است، گفت: ترکیب ایده آل تیم من کسانی هستند که خوب تمرین می نمایند و تمرین خیلی برای من مهم است، بازی بازیکنان تاثیر دارد ولی تمرین خیلی مهم است.

وی در خصوص دریافت کارت قرمز تدارکات تیم فولاد مطرح نمود: فکر می کنم یک حرکت بی اجازه کرد و خیلی متوجه نشدم چه کاری انجام داد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره جذب بازیکن برزیلی گفت: این بازیکن الان اهواز است و از فردا با ما تمرین می نماید. کارهای قراردادش در حال اجرا است و یکسری مسائل است که در حال حل شدن است. در فاز هجومی احتیاج به بازیکن داریم و امیدوارم بتوانیم این بازیکن را جذب کنیم.

فولاد در خصوص اینکه طرفداران از شیوه بازی تیم راضی نبودند، توضیح داد: مردم به هر حال فوتبال را طور دیگری نگاه می نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 آذر 1398 بروزرسانی: 20 آذر 1398 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 503

به "اهواز، نکونام: می دانستیم روی ضربات ایستگاهی می توانیم گل بزنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهواز، نکونام: می دانستیم روی ضربات ایستگاهی می توانیم گل بزنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید