نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی تهران در روزهای 12 و 13 فروردین اعلام شد

به گزارش سفر به تایلند، مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران نحوه فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی تهران در روزهای 12 و 13 فروردین ماه سال 1402 را اعلام نمود.

نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی تهران در روزهای 12 و 13 فروردین اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، شادی مالکی؛ مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در شرح فعالیت مراکز منتخب شهر تهران در روزهای 12 و 13 فروردین ماه اظهار کرد: در این ایام مرکز بیهقی به صورت شبانه روزی و پنج مرکز سراج، خاوران، شهدای زمان آباد، بعثت و فدائیان اسلام از ساعت 8 الی 14 فعال هستند.

مالکی در شرح تعداد مراکز معاینه فنی شهر تهران و نحوه فعالیت آنها از 14 فروردین ماه اضافه نمود: شهر تهران از بضاعت 56 خط معاینه فنی مختص خودروهای سبک در 17 مرکز ثابت و 7 واحد سیار با پراکندگی مناسب در سطح منطقه ها شهرداری تهران برخوردار است. مرکز بیهقی به صورت شبانه روزی، مرکز شهید آبشناسان در دوشیفت کاری از ساعت 7 صبح الی 18 و 18 الی 4 صبح و سایر مراکز از ساعت 7 الی 18 فعال هستند. در ضمن از شهروندان درخواست می گردد با توجه به فعالیت تعدادی از مراکز در روزهای تعطیل حتما جهت اطمینان از آخرین شرایط کاری مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه نمایند.

وی در مورد ادامه فعالیت دو مرکز پس از افطار در ماه مبارک رمضان توضیح داد: در ماه مبارک رمضان برای رفاه حال روزه داران و استفاده از خدمات مراکز معاینه فنی پس از افطار این ستاد نسبت به افزایش ساعت کاری مرکز شهید آبشناسان و شبانه روزی کردن مرکز بیهقی اقدام نموده است. در ضمن با توجه به فعالیت این دو مرکز، در زمان افطار از مراجعین به آن مراکز در این زمان پذیرایی می گردد.

مدیر عامل ستاد معاینه فنی در ارتباط با نحوه پذیرش مراکز معاینه فنی شهر تهران گفت: بنا بر درخواست شهروندان به منظور تسهیل در ارائه خدمات و مدیریت صف از هشتم فروردین ماه دو واحد سیار هنگام نیز به مراکز صرفا اینترنتی اضافه نموده شد. در حال حاضر پذیرش در 9 مرکز معاینه فنی شهر تهران صرفا اینترنتی انجام می گردد. مراجعه به مراکز بیهقی، نیایش، شهید آبشناسان، سراج و دماوند و چهار واحد سیار نوبنیاد، گیلان، هنگام(شماره4) و هنگام(شماره8) تنها با معین وقت قبلی به وسیله نوبت گیری اینترنتی در سامانه تهران من امکان پذیر است. البته تاکید می گردد بجز 9 مرکز اشاره شده مراجعه بصورت حضوری و یا نوبت گیری اینترنتی به سایر مراکزامکان پذیر است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 فروردین 1402 بروزرسانی: 9 فروردین 1402 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 2199

به "نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی تهران در روزهای 12 و 13 فروردین اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی تهران در روزهای 12 و 13 فروردین اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید