نیکی هیلی 1.6 میلیون فالور را از دست داد

به گزارش سفر به تایلند، دیدبان ایران نوشت: هیلی در توییتی که در صفحه جدیدش در این شبکه اجتماعی داشته اطلاع داد با توجه به قانون الزام آور ممنوعیت استفاده سیاستمداران آمریکا از فالورهایی که در زمان تصدی پست های دولتی صفحاتش را فالو می نمایند، مجبور شد حساب توییتری خود را مسدود کند.

نیکی هیلی 1.6 میلیون فالور را از دست داد

نیکی هیلی نماینده دائم سابق آمریکا در سازمان ملل از بسته شدن صفحه شخصی اش در توییتر با بیش از 1.6 میلیون فالور اطلاع داد.

هیلی در توییتی که در صفحه جدیدش در این شبکه اجتماعی داشته اطلاع داد با توجه به قانون الزام آور ممنوعیت استفاده سیاستمداران آمریکا از فالورهایی که در زمان تصدی پست های دولتی صفحاتش را فالو می نمایند، مجبور شد حساب توییتری خود را مسدود کند.

وی که همزمان با سال نوی میلادی از این مقام کنار رفت اطلاع داد مجبور شده است صفحه ای را که سالیان دراز از آن استفاده می نموده ترک کند زیرا باید قانونی که در دوره ریاست جمهوری اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا تصویب شده ، اجرا گردد.

به گفته رسانه ها این قانون صریح از سال 2017 و برای عدم استفاده سیاستمداران از فالورهایی که در زمان تصدیشان در پست های مختلف به صفحاتشان پیوسته بودند، جنبه اجرایی پیدا کرد.

این رفتار هیلی پرسش هایی را در رابطه با نوع واکنش دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در زمان ترک کاخ سفید به این قانون مطرح می نماید.

2323

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 28 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 119

به "نیکی هیلی 1.6 میلیون فالور را از دست داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیکی هیلی 1.6 میلیون فالور را از دست داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید