پروازهای غیر مستقیم تهران استانبول با قطر ایرویز

به گزارش سفر به تایلند، شروع پروازهای غیر مستقیم تهران استانبول با هواپیمایی قطر ایرویز

قطر ایرویز در حال حاضر یکی از عظیم ترین ایرلاین های دنیا است که با وجود شرایط موجود هنوز پروازهای بسیاری به نقاط مختلف دنیا دارد. در حال حاضر هواپیمایی قطر برای انتقال مسافران از تهران به استانبول اقدام به برقراری پروازهای غیر مستقیم تهران استانبول در قالب راستا تهران-دوحه- استانبول کرده است. پروازهای تهران استانبول با هواپیمایی قطر ایرویز از روز گذشنبه چهارشنبه 11 تیرماه 99 برابر با 1 ژوئیه 2020 شروع شده است.

پروازهای غیر مستقیم تهران استانبول با قطر ایرویز

همراه ما باشید و با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

کلیه سفرهای قطر ایرویز با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می گردد و قطر ایرویز ضمن برقراری این پروازها، به مسافران خود این اطمینان را می دهد که در امنیت و سلامت کامل سفر کنند .

همچنین هواپیمایی قطر ایرویز با انعطافی که برای بلیط های خود در نظر گرفته است به مسافران اجازه می د هد تا انتخاب آزادتری برای پروازهای خود داشته باشند. مسافران هواپیمایی قطر در راستا تهران بودروم می توانند تاریخ پرواز خود را بدون پرداخت هزینه تغییر دهند و یا برای سفرهای آینده خود از اعتبار بلیط استفاده کنند .

قطر ایرویز با بیان اینکه سلامت و امنیت مسافران اولویت اصلی این شرکت هواپیمایی است این اطمینان را به مشتریان خود می دهد تا با اعتماد به نفس کامل به سفر بپردازند .

پروازهای غیر مستقیم تهران استانبول با قطر ایرویز تمامی روزهای هفته با 2 شماره پروازی QR499 و QR491 در راستا تهران دوحه از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به سمت فرودگاه دوحه (DOH)و در ادامه راستا با 2 شماره پروازی QR239 و QR245 در راستا دوحه استانبول از فرودگاه دوحه (DOH) به سمت فرودگاه جدید استانبول (IST) انجام می گردد .

همچنین پروازهای برگشت استانبول تهران هواپیمایی قطر ایرویز تمامی روزهای هفته با 2 شماره پروازی QR240 و QR246 در راستا استانبول دوحه از فرودگاه جدید استانبول ( IST) به سمت فرودگاه دوحه (DOH)و در ادامه راستا با 2 شماره پروازی QR490 و QR498 در راستا دوحه تهران از فرودگاه دوحه (DOH) به سمت فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) انجام خواهد شد .

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمایی قطر ایرویزاز تهران به استانبول و از استانبول به تهران را دارید می توانید همین حالا به وسیله سایت خبرنگاران برای خرید بلیط هواپیما اقدام نمایید .

منبع: فلای تودی
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 962

به "پروازهای غیر مستقیم تهران استانبول با قطر ایرویز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروازهای غیر مستقیم تهران استانبول با قطر ایرویز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید