پولاد کیمیایی : به زودی با تئاتر روی صحنه می روم

به گزارش سفر به تایلند، پولاد کیمیایی اطلاع داد که میخواهد به زودی با یک تئاتر روی صحنه برود، این بازیگر سینما که کمتر در عرصه تئاتر در این سال ها فعال بوده است از حضورش در نمایشی به نام جلاد ویولن زن به کارگردانی آرش پورمحک در تماشاخانه ملک سخن گفت.

پولاد کیمیایی : به زودی با تئاتر روی صحنه می روم

این بازیگر در گفت و گو با سفر به تایلند عنوان نمود: مدتهاست دغدغه این را دارم که تئاتر کار کنم، منتها منتظر فرصتی بودم که این فرصت بتواند برای من چالش ایجاد کند و بتوانم گامی محکم بردارم. تئاتر از سینما جداست و تخصصی متفاوت در زمینه بازیگری می طلبد. چندین بار خیز برداشتم تا با کارگردانانی کار کنم منتها به دلایل مختلف این فرصت تا سال جاری دست نداد. سال جاری فرصتی برای من ایجاد شده که می خواهم حتماً تئاتر را تجربه کنم و همین طور اجرای کنسرتی رسیتال را در برنامه ام دارم.

پولاد کیمیایی اضافه کرد: یکی از حُسن های تئاتر این است که بازیگر را از تنبلی بیرون می آورد. دستاوردهای کمتری دارد و ریاضت بیشتری، اما در لحظه بودنش لذتی به بازیگر می دهد که بی همتاست. وقتی قرار است در یک زمان محدود نقشی را بازی کنی و همان وقت مخاطب تو روبروی توست و واکنشش را همان لحظه می بینی، این جسارت می طلبد و روتوش شده نیست، مونتاژی در کار نیست که برداشت پیروز تو بیرون بیاید و ضعف هایت پنهان گردد. ضعفی هم اگر باشد، معلوم می گردد و همین جالب است.

این بازیگر در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: اگر بخواهم دروغ نگویم از سینما دلزده هستم. چون چیزی به نام ارزش سینمایی باقی نمانده. فیلمها فقط گیشه شده اند و گیشه شان خیلی هم ارزان است! می خواهند مخاطب را به هر قیمتی بخندانند. یا سینمای غرغروی سیاه نمای جشنواره پسند می بینیم یا خوشی های دروغینی که در جامعه نیست را می بینیم و با رویا فروشی مواجهیم. یک زمان بزرگترهایی در سینما وجود داشتند اما الان خیلی چیزها از بین رفته. نمی خواهم بگویم در تئاتر نیست، یا در جامعه نیست. در همه جای جامعه همین زوال را شاهدیم. آن خودخواهی ای که در رانندگی ما هست، در بقیه سطوح زندگی هم هست. قطعاً سینما و دولت و … هم مستثنی نیستند. همه جا را مردم ساخته اند و این حکایت ما مردم است. امروز دیگر دغدغه ای که بیست سال پیش برای سینما داشتم را ندارم. حتی فکر می کنم شاید اگر راه دیگری می رفتم بد نبود. امیدوارم تئاتر، کمی قلقلکم بدهد و از آن لذت ببرم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 تیر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 194

به "پولاد کیمیایی : به زودی با تئاتر روی صحنه می روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پولاد کیمیایی : به زودی با تئاتر روی صحنه می روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید