پیشنهاد بیرانوند به فدراسیون جهانی وزنه برداری

به گزارش سفر به تایلند، دبیر فدراسیون وزنه برداری کشورمان و عضو کمیته آموزش و مربیان فدراسیون جهانی پیشنهاد انتخاب برترین مربی سال را ارائه می نماید.

پیشنهاد بیرانوند به فدراسیون جهانی وزنه برداری

به گزارش سفر به تایلند و به نقل از سایت فدراسیون وزنه برداری، محسن بیرانوند عضو کمیته آموزش و مربیان فدراسیون دنیای وزنه برداری (IWF) امروز در جلسه این کمیته حضور پیدا می نماید.

در این نشست که بین اعضای این کمیته و مربیان سراسر دنیا برگزار می گردد، وی قصد دارد پیشنهاد انتخاب مربی برتر دنیا را جهت آنالیز و تصویب نهایی کمیته آموزش و مربیان، ارائه دهد.

بیرانوند به تشریح این طرح پرداخت و گفت: سالیانه به وسیله سایت فدراسیون دنیای با نظرسنجی، برترین وزنه بردار سال انتخاب می گردد. طرح انتخاب برترین مربی آقایان و بانوان نیز به مربیان سراسر دنیا این انگیزه را می دهد تا به بهترین شکل به دنبال پیشرفت این رشته باشند.

وی ادامه داد: انتخاب برترین مربی سال دنیا، ارج نهادن به صندلی رفیع مربیان خواهد بود. برای اهمیت دادن به این قشر زحمتکش، مربیانی که بدون رفتار ناجوانمردانه و عدم استفاده از دوپینگ با ورزشکاران بسیار با اخلاق و با کیفیت به مقام های بالای مسابقات دنیای دست پیدا می نمایند، به عنوان برترین مربی خانم و آقا انتخاب خواهند شد.

بیرانوند تاکید نمود: تا به امروز طرحی در این خصوص به فدراسیون دنیای ارائه نشده است. هدف من از پیشنهاد این طرح احترام به صندلی مربیان سراسر دنیا است. برهمین اساس مربیان درمی یابند که عملکردشان دیده می گردد و با انگیزه بیشتری به فعالیت می پردازند.

عضو کمیته آموزش و مربیان فدراسیون دنیای در خصوص شاخص های ارزیابی این طرح افزود: این کار احتیاج به کارشناسی فراوان دارد. شاخص های ارزیابی برای انتخاب برترین مربی زن و مرد شامل کسب امتیاز و مدال در مسابقات قاره ای و دنیای، رتبه تیمی، چاپ و نشر مقالات و کتب علوم وزنه برداری، آنتی دوپینگ و شرکت در کلاس های سالیانه دانش افزایی فدراسیون دنیای است. عدم تست دوپینگ ورزشکار امتیاز دارد. مربی که تست شاگردش مثبت اعلام گردد به مدت دو سال از انتخاب کنار گذاشته خواهد شد.

وی توضیح داد: تیم های رده های سنی ایران که در مسابقات بهترین نتیجه را می گیرند، با شاخص های ارزیابی که در این طرح وجود دارد، به طور حتم در راس انتخاب جای خواهند گرفت.

بیرانوند گفت: پیشنهاد این طرح را ترجمه و به فدراسیون دنیای و برای تمامی اعضای کمیته آموزش و مربیان ارسال نموده ام که برخی از اعضا استقبال کردند. امیدوارم از این طرح به خوبی دفاع کنم و نظر مثبت اعضا و تاماش آیان رئیس فدراسیون دنیای را به دست آورم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 اسفند 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 72

به "پیشنهاد بیرانوند به فدراسیون جهانی وزنه برداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد بیرانوند به فدراسیون جهانی وزنه برداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید