کمبود کپسول گاز نداریم

خبرنگاران/زنجان کارشناس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان زنجان گفت: هیچ گونه کمبودی در زمینه تامین کپسول گاز در روستاهای استان نداریم.

کمبود کپسول گاز نداریم

از وبلاگ روزنوشت دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

حسینی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: موجودی در زمینه تامین کپسول گاز مورد احتیاج اهالی تکمیل است و در صورتی که خانواده ای فاقد کپسول گاز مورد احتیاج باشد، می تواند درخواست داده و کپسول گاز مورد احتیاج خود را دریافت نمایند.

وی در ارتباط با کمیت روستاهای فاقد گاز شهری بیان نمود: تنها تعداد اندکی از روستاهای دورافتاده فاقد گاز شهری هستند و در حال حاضر می توان ادعا کرد که اکثریت قریب به اتفاق روستاهای زنجان به امکانات گاز شهری دسترسی دارند.

کارشناس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان زنجان در مورد میزان تخصیص سهمیه گاز به استان زنجان، بیان کرد: در حال حاضر میزان جذب در این زمینه بیشتر از سهمیه بوده و حتی می توان گفت که تعداد سهمیه های داده شده به خانوارها بیش از سنوات گذشته اجرا شده است.

حسینی در زمینه سهمیه ماهیانه کپسول گاز کل استان زنجان، اظهار کرد: هیچ کمبود و کسری در زمینه تامین گاز روستاها وجود ندارد؛ به گونه ای که در حال حاضر سهمیه کپسول کل استان ماهانه از 400 تن بیشتر شده است. سال گذشته 1400 تن و در امسال 1900 تن جذب شده است.

وی در ارتباط با نحوه توزیع کپسول های گاز بین روستاها، اضافه نمود: توزیع گازها به وسیله نمایندگی هایی صورت می گیرد که از قبل تعیین شده اند طبق نامه شورای اسلامی و دهیاری تشکیل پرونده اجرا شده و می توانند هر 3 تا 4 روز توزیع را انجام دهند و از این طریق سامان دهی توزیع گاز اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 بهمن 1398 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 615

به "کمبود کپسول گاز نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمبود کپسول گاز نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید