آیا شنبه 13 خرداد تعطیل است؟

به گزارش سفر به تایلند، با توجه به تعطیلی 4 روزه نیمه خرداد که تنها یک روز در میان آن ها روز کاری است، این پرسش برای بعضی ایجاد شده بود که آیا روز شنبه 13 خرداد نیز تعطیل می گردد؟

آیا شنبه 13 خرداد تعطیل است؟

به گزارش تجارت نیوز، تعطیلات پایان هفته جاری، در کنار تعطیلی رسمی روز های یکشنبه و دوشنبه، 14 و 15 خرداد، این شائبه را برای بعضی افراد ایجاد کرد که ممکن است، فردا شنبه سیزدهم نیز تعطیل باشد. اما هیات دولت در نشست روز چهارشنبه خود در این مورد تصمیمی نگرفت و روز شنبه را تعطیل اعلام نکرد.

در روز های میانی هفته گذشته، یک خبر تایید نشده و غیر رسمی منتشر شد که ممکن است هیات دولت با توجه به تعطیلی روز های 14 و 15 خرداد، به سنت بعضی سال های گذشته، روز شنبه 13 خرداد را نیز تعطیل اعلام کند. بر مبنای این خبر، این احتمال وجود داشت که رئیس جمهور و وزرا در نشست روز چهارشنبه خود در این مورد تصمیم گیری نمایند.

اما در پایان جلسه روز چهارشنبه هیات دولت، خبری در خصوص تعطیلی روز سیزدهم خرداد منتشر نشد. پس از آن نیز تا کنون، هیچ نهاد یا مقام رسمی ای در این مورد اطلاع رسانی نکرده است. در نتیجه می توان گفت فردا شنبه، 13 خرداد تعطیل نیست. مگر اینکه در ساعات به جای مانده تا پایان امروز آدینه، تصمیم جدیدی گرفته و خبری رسمی در این مورد منتشر گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 خرداد 1402 بروزرسانی: 16 خرداد 1402 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 2227

به "آیا شنبه 13 خرداد تعطیل است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا شنبه 13 خرداد تعطیل است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید