اخبار اقتصادی

قرار دریافت ایران در کنار 3 کشور تولیدکننده کراکینگ سرد، درخشش جوانان دهه هفتادی

در شرایطی که بر دانشگاه ها فضای نوشتن مقاله های دور از صنعت حاکم شده است، شاهد درخشیدن دو جوان شیرازی در حل مسائل صنعت کشور و افتخارآفرینی در زمینه فراوری کراکینگ سرد هستیم.

27 شهریور 1398

پالمیرا، شکوه یک تمدن در دل بیابان

نام پالمیرا در اوج التهابات خاورمیانه، جنگ داخلی سوریه و جولان داعش، بیش از همیشه بر زبان ها افتاد. آن روزها که هر روز بخشی از این اثر ارزشمند تاریخی با توحش گروه تروریستی داعش تخریب می شد و بخشی از میراث بشری برای همیشه قربانی جهل و تندروی می شد، نگاه...

25 شهریور 1398

سخنگوی دولت راهنمایی شورای اطلاع رسانی دولت را عهده دار شد

هیئت دولت در راستای هماهنگی در زمینه اطلاع رسانی و اعلام هماهنگ مواضع و نظرات هیئت دولت به مردم، آیین نامه چگونگی مشخص و حدود وظایف سخنگوی هیئت دولت و تشکیل شورای اطلاع رسانی دولت را اصلاح کرد.

17 شهریور 1398

ورود نهادهای امنیتی به موضوع فساد در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه سازمان های حقوقی و نهادهای امنیتی به موضوع فساد در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی ورود نموده اند، گفت: باید نهادهای امنیتی، قضایی و مدیریتی کشور متخلفان را شناسایی نموده تا با معرفی آنها ابهام زدایی گردد.

16 شهریور 1398

رکابزن ایران پس از ناکامی در کسب سهمیه المپیک: نتوانستم بجنگم، افت شدیدی داشتم

ملی پوش دوچرخه سواری کوهستان ایران گفت: نمی توانستم با سه نفر اول آسیا رقابت داشته باشم و امسال از لحاظ آمادگی دچار افت شدم.

12 شهریور 1398

گزارش پنتاگون، نفوذ جهانی روسیه در حال پیشی دریافت از آمریکاست

در گزارش 150 صفحه ای که وزارت دفاع آمریکا تهیه نموده، هشدار داده شده که نفوذ جهانی روسیه در حال پیشی دریافت از آمریکاست.

20 مرداد 1398

بهترین اسمارت فون های سال 2019

وب سایت یک پزشک - میثاق محمدی زاده: پس از چند سال یکنواختی در بازار گوشی های هوشمند، سال جاری شاهد عرضه اسمارت فون های تاشو خواهیم بود.

13 مرداد 1398

گاردین: ترامپ به دنبال رویارویی نظامی با ایران نیست

روزنامه انگلیسی گاردین گزارش داد که ترامپ به مقامات انگلیسی اطمینان داده است که به دنبال جنگ با ایران نیست.

8 مرداد 1398

نماگر بورس 45 قدم تا فتح قله تاریخی

بازیگران بازار سرمایه امروز شاهد افزایش قیمت بیشتر سهم ها بودند؛ به طوری که در معاملات بورس 256 نماد با رشد قیمت و 68 نماد با افت قمیت روبرو شدند. همچنین در فرابورس ایران 135 نماد رشد و 68 نماد با افت قیمت همراه بودند. در عین حال نماگر اصلی بورس تنها 45 واحد تا...

7 مرداد 1398

عملکرد خوب وزارت ارتباطات در حوزه زیرساخت شبکه ملی اطلاعات

عباس آسوشه معاون فناوری مرکز ملی فضای مجازی گفت: وزارت ارتباطات نسبت به دو سال قبل در حوزه زیرساخت شبکه ملی اطلاعات عملکرد خیلی خوبی داشته است. البته وزارت ارتباطات باید در این زمینه بیشتر کوشش کند تا به بهترین نتیجه در حوزه زیرساخت شبکه ملی دست پیدا...

4 مرداد 1398

قدردانی مدیر روابط عمومی بانک ملت از رسانه ها

مدیر امور روابط عمومی بانک ملت از همراهی رسانه ها و خبرنگاران در تحقق اهداف روابط عمومی ها قدردانی کرد.

1 مرداد 1398

وابستگی بودجه کشور به درآمدهای نفتی به 30 درصد رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری، اسحاق جهانگیری در جلسه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) به تحریم ها و آثار آن بر بودجه کشور اشاره نمود و اضافه نمود: با کوشش هایی که طی سال های اخیر اجرا شده میزان وابستگی...

30 تیر 1398

مهاجرانی: تیم ملی با کی روش بزرگ شد اما رشد نکرد

اتفاقی که در قرارداد کی روش افتاد دیگر نباید تکرار گردد. او 11 ماه خارج بود و فقط یک ماه در داخل کشور حاضر می شد. کی روش اصلا به بازی های لیگ نگاه نمی کرد و به بازیکن و مربی ایرانی اعتقاد نداشت.

26 تیر 1398

صیادمنش را فروخته ایم، شفر شکایت هم بکند چیزی از دست نمی دهیم

به گزارش خبرنگاران، در حالی که از چندی پیش اخبار تأیید نشده ای حکایت از ترانسفر اللهیار صیادمنش به تیم فنر باغچه ترکیه داشت، این اخبار هرگز مورد تأیید مسئولان باشگاه استقلال قرار نگرفت تا اینکه شب گذشته عضو هیأت مدیره باشگاه ضمن تأیید این خبر، اطلاعات...

25 تیر 1398

شرکت تپ سی هک شدن یکی از سرورهایش را تایید کرد

تهران - خبرنگاران - شرکت حمل و نقل اینترنتیتپسی با صدور اطلاعیه ای با تایید هک شدن یکی از سرورهای خود بیان کرد: بخشی از اطلاعاتی که روز گذشته در اینترنت درز پیدا کرد مربوط به فاکتور سفرهای رانندگان این شرکت است.

18 تیر 1398

چین: در جنگ تجاری با آمریکا مقابله به مثل می کنیم

پکن روز آدینه دقایقی پس از اجرایی شدن تعرفه های جدید گمرکی که به عنوان اقدامی تنبیهی از سوی واشنگتن برای کالاهای وارداتی چینی در نظر گرفته شده است تاکید نمود اقداماتی متقابل را در اسرع وقت انجام خواهد داد.

16 تیر 1398

بازار فناوری اطلاعات کشور تا 1400 باید 2 برابر گردد

اصفهان- خبرنگاران- دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور گفت: بازار فناوری اطلاعات کشور تا سال 1400 باید 2 برابر گردد و به حدود 200 هزار میلیارد ریال برسد.

13 تیر 1398

فامنین و لالجین در تکاپوی میزبانی، به شهری جهانی سفر کنیم

خبرنگاران - گروه استان ها: همدان با برخورداری از زیرساخت های مهم حمل و نقل از جمله شبکه ریلی، آزادراه و بزرگراه و مهم تر از همه بهره مندی از قریب به یک هزار و 800 جاذبه تاریخی و طبیعی در زمره استان های مقصد گردشگری کشور معرفی شده است.

7 تیر 1398

اسکویی: از این مغز تصمیم گیرنده حمایت کنید

مهرداد اسکویی معتقد است: دفاتر و فیلمسازان شهرهای مختلف انجمن سینمای جوانان ایران نیازمند یک مغز و قلب هست که ذهن است و خون رسانی را به این بدن بزرگ برساند و این جسم و روح را به خوبی به نسل بعدی بسپارد. اگر این قلب خون رسان و مغز تصمیم گیرنده یعنی دفتر مرکزی...

2 تیر 1398

شغل های پولساز برای زنان

با وجود آن که بیکاری یکی ازچالش های دولت یازدهم از زمان فعالیت تاکنون بوده اما صندوق کارآفرینی امید به عنوان بزرگترین نهاد حامی کسب و کارهای خرد و کوچک و خانگی کوشش نموده با حمایت اقتصادی و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه از کسب و کارهای خرد و کوچک بازار محور...

29 خرداد 1398
تعداد: (53)