اخبار اقتصادی

سلوتسکی: آمریکا در دوران بایدن به برجام باز میگردد

رئیس کمیسیون امور بین الملل دومای روسیه گفت: آمریکا در دوره دولت جو بایدن به برجام بازمی شود و پیمان استارت-2 با روسیه را هم تمدید خواهد نمود.

30 دی 1399

جزئیات افزایش مالیاتها در سال آینده اعلام شد

بررسی لایحه بودجه سال آینده نشان می دهد که درآمدهای پیش بینی شده از انواع مالیات ها افزایش یافته و مالیات بر درآمدها بیشترین افزایش را نسبت به باقی مالیات ها داشته است.

29 دی 1399

وزیر ورزش: رئیس جمهور گفت دعا می کنم پرسپولیس قهرمان آسیا گردد، 27 سال است دستمان از جام کوتاه است

ما با تحریم ها و کمبودهای زیادی روبرو هستیم. اگرچه کوشش شده بهترین امکانات فراهم و نیازها رفع گردد اما حریفان ما و تیم های مقابل آسیایی از شرایط بهتری برخوردار هستند. جنگ بین امکانات و تعصب و اراده بازیکنان است.

29 دی 1399

کسری 319 هزار میلیاردی درآمد&zwnjها برای پرداخت حقوق!

هزینه جاری 637 هزار میلیارد تومانی دولت که عمده آن حقوق و دستمزد است فقط امکان تامین حدود نیمی از آن از محل درآمد ها وجود دارد و مابقی باید از محل درآمد نفت و واگذاری سهام و اوراق تامین گردد که در نهایت به کسری 319 هزار میلیارد تومانی تراز عملیاتی بودجه منتهی...

26 دی 1399

گزارش، سایه تحریم بر سر آنکارا؛ آیا ترکیه دچار شوک دلاری می&zwnjشود؟

اگر تحریم آمریکا علیه ترکیه به شکل جدی اعمال گردد، چنین چیزی بر حوزه مالی نیز تاثیر خواهد گذاشت و احتمال آن وجود دارد که در روانشناسی بازار ترکیه، کنش و واکنش هایی روی دهد که منجر به شوک دلاری گردد.

18 دی 1399

رونق صنعت آرد زنجان با ورود موقت گندم و صادرات آرد

پنجاه و نهمین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان زنجان، به صورت ویدئوکنفرانس برگزار گردید. محور اصلی این جلسه موضوع ظرفیت های صادرات آرد از استان زنجان و مسائل مربوط به شهرک صنعتی شماره یک اشراق زنجان بود.

17 دی 1399

فردا آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت پیام نور و غیرانتفاعی ها

حسین توکلی ، مشاور عالی سازمان سنجش در مصاحبه خبرنگار مهر گفت: تکمیل ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال 1396 موسسات آموزش عالی غیردولتی ـ غیرانتفاعی و دانشگاه پیام نور از 29 مهرماه 96 آغاز شده است و 30 آبان 96 سرانجام می یابد.

15 دی 1399

پذیرش 62 شرکت در بورس تهران

تهران (پانا) - مدیر پذیرش شرکت بورس تهران از پذیرش تعداد 62شرکت از ابتدای سال در بورس تهران خبر داد.

15 دی 1399

خبرنگاران دانشجویان، نقش مسوولانه خود را در دوران کرونا فراموش نکنند

اصفهان - خبرنگاران - رییس هیات نظارت و ارزیابی آموزش عالی اصفهان گفت: از دانشجویان انتظار داریم تا در دوران همه گیری کرونا که روندهای آموزشی به شکل مجازی انجام می گردد، نقش موثر و مسوولانه خود را فراموش نکنند.

13 دی 1399

ایجاد و توسعه صنایع دانش بنیان شیلاتی در منطقه آزاد چابهار

در ملاقات مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با معاون امور زیستی مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری گسترش فعالیت های دانش بنیان شیلاتی آنالیز و توافقات اجرایی در این زمینه صورت پذیرفت.

13 دی 1399

پیش بینی شاخص بورس در 15 آذر 99؛ سه خبر مثبت برای بورس

هر چند بورس تهران هفته گذشته را مثبت به خاتمه برد، اما کارشناسان معتقدند هفته پیش رو هفته مقاومت بازار در محدوده کنونی شاخص است.

11 دی 1399

دادکان: وزیر ورزش و معاونش در انتخابات فدراسیون لابی می نمایند، هیچ موقع گزینه وزارت ورزش نبودم

محمد دادکان رئیس سابق فدراسیون فوتبال با انتقاد از عملکرد وزارت ورزش و جوانان گفت: اعمال نظر به عنوان وزیر ورزش اصلاً قابل قبول نیست.

9 دی 1399

صورتحساب جدید سهام عدالت ، سهام عدالت 532 هزار تومانی چقدر شد؟

به گزارش خبرنگاران، در پایان معاملات امروز بازار سهام ارزش سهام عدالت حدود 500 هزار تومان رشد کرد و به 13 میلیون و 189 هزار تومان رسید و نمادهای حاضر در سبد سهام عدالت در جریان معاملات امروز فرایند صعودی داشتند.

9 دی 1399

خبرنگاران مرغ در بازار تهران آرام گرفت

تهران- خبرنگاران- معاون هماهنگی امور مالی استاندار تهران گفت: با ورود مرغ گرم با نرخ 18.5 هزار تومان به میادین و واحدهای صنفی این استان، بازار مرغ به شرایط متعادل خود بازگشت.

7 دی 1399

ترانزیت 23 میلیون دلاری کالا از گمرکات مازندران

خبرنگاران/مازندران ناظر گمرکات مازندران گفت: طی هشت ماهه سال 99، بیش از 23 میلیون دلار کالا از طریق گمرکات مازندران ترانزیت شده است.

7 دی 1399

10 علت شایع درد سینه در خانم ها

درد سینه نیمی از شکایت های زنان در رابطه با سینه را تشکیل می دهند. اما قبل از اینکه توجه خود را به سمت سرطان سینه جلب کنید، بهتر است این مقاله را بخوانید.

4 دی 1399

متقاضی کرسی ریاست کمیته المپیک نیستم، سه فرضیه برای برگزاری المپیک

به گزارش خبرنگاران، سیدرضا صالحی امیری در نشست خبری که صبح امروز سه شنبه به صورت آنلاین برگزار گردید به تشریح آخرین شرایط ورزش ایران و تیم های ملی برای حضور در بازی های المپیک پرداخت.

4 دی 1399

کشف 50 تن شیر خشک قاچاق در کنارک

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از 50 تن شیرخشک قاچاق در بازرسی از 2 دستگاه تریلی در شهرستان کنارک اطلاع داد.

29 آذر 1399

کاتالیزور بانکی رشد بورس

با ثبت رشد 8/ 1 درصد شاخص کل برای پنجمین روز متوالی، این نماگر بیش از 7 درصد از کف فاصله گرفت و به مرز کانال 3/ 1 میلیون واحد رسید. روز سه شنبه شنیده ها در مورد محدود شدن سقف نرخ بهره بین بانکی به 20 درصد در کنار مصوبات شورای عالی بورس برای صندوق ها واکنش مثبت...

28 آذر 1399

کاهش بیماران کرونایی قشم به یمن حضور کادر درمان پرتلاش

بیست و هفتمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه سازمان منطقه آزاد قشم با تمرکز بر موضوع کاهش بیماران کرونایی قشم نسبت به استان و بازنگری درآمدها باهدف ایجاد درآمد پایدار و جدید در سازمان منطقه آزاد قشم تشکیل جلسه داد.

23 آذر 1399
تعداد: (346)