اخبار اقتصادی

خبرنگاران دادستانی فرانسه تحقیق از سارکوزی را شروع کرد

تهران- خبرنگاران- دادستان های فرانسوی تحقیق از رییس جمهوری پیشین این کشور را به اتهام دریافت یاری انتخاباتی از دیکتاتور معدوم لیبی به صورت رسمی شروع کردند.

28 مهر 1399

سیم کارت شاد به زودی میان دانش آموزان توزیع می شود

سیم کارت شاد برای داشتن اینترنت ایمن به زودی میان دانش آموزان عرضه می شود.

23 مهر 1399

قیمت تمام شده نمادهای دارا دوم

نمادهای پالایشی در سرانجام روز معاملاتی گذشته با چه قیمتی بسته شدند؟این پرسش از این رو اهمیت دارد که عرضه دارا دوم قرار است بر پایه قیمت بسته شده معاملات روز سه شنبه انجام گردد.

22 مهر 1399

کشف ژنی برای پیش گیری از چاقی

علاوه بر این، با وجود داشتن رژیمی مشابه و سطح مشابه فعالیت به عنوان یک موش نرمال، موش هایی که ژن لنفوم کیناز آناپلاستیک در آن ها برداشته شده، وزن و چربی کمتری دارند.

19 مهر 1399

فرار مغزها در بریتانیا افزایش یافت

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تحقیق مربوطه با استفاده از ترکیبی از آمار رسمی از سراسر اتحادیه اروپا و مصاحبه با بریتانیایی هایی که در آلمان زندگی می نمایند تغییرات عظیم در الگوهای مهاجرتی شهفرایندان انگلیس را از زمان...

18 مهر 1399

ثبت نام وام ودیعه مسکن تمدید شد

وزیر راه و شهرسازی گفت: در جلسه بین وزارت راه و شهرسازی و ستاد مقابله با کرونا، پیروز به اخذ مصوبه شدیم که به موجب آن موقع ثبت نام طرح تسهیلات ودیعه مسکن برای مستاجران تا سرانجام مهرماه امسال تمدید گردد.

17 مهر 1399

توصیه مهم یک کارشناس به سهامداران

خبرنگاران :یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به فرایند نزولی شاخص بورس در روزهای اخیر، به سهامداران توصیه کرد اگر سهمی با پشتوانه تحلیلی منطقی دارند، در این روزها آن را نفروشند و نگه دارند.

16 مهر 1399

88 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد با کمک ستاد دیه و بنیاد مستضعفان آزاد می شوند

حیات الغیب گفت : پیرو تفاهمنامه ای که بین بنیاد مستضعفان و سازمان زندان ها منعقد شده بود و با یاری های نیکوکاران که با تاسی از سیره علوی به یاری نیازمندان می شتابند، در دهه ولایت بین اعیاد قربان تا غدیر، زمینه آزادی 88نفر زندانی بدهکار فراهم شد که طی امروز...

16 مهر 1399

حرکت احتمالی بعدی آمریکا درباره تمدید تحریم تسلیحاتی ایران چیست؟

یک تحلیلگر مسائل آمریکا نوشت: اگر سه کشور اروپایی مکانیسم ماشه را فعال نکنند - که احتمالا نیز فعال نخواهند کرد - امریکا چاره ای ندارد خودش پیش نویس تداوم توقف تحریم های شورای امنیت در خصوص ایران را مطرح کند.

13 مهر 1399

پیغام واشنگتن به تهران چه بود؟

برایان هوک که روز پنج شنبه به شکلی ناگهانی از سمت خود به عنوان نماینده ویژه آمریکا در امور ایران استعفا کرد.

10 مهر 1399

گذر مجدد شاخص بورس تهران از ارتفاع 2 میلیون واحد

خبرنگاران : شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد 39هزار واحدی در ارتفاع 2 میلیون و 34 هزار واحد قرار گرفت.

9 مهر 1399

در سال 99، 26 میلیون تن بر زنجیره فولاد افزوده می گردد

در مراسمی با حضور رئیس جمهور ، پنج پروژه ملی در قالب برنامه عظیم و کشوری تدبیر و امید برای جهش فراوری در استان های فارس، خوزستان و مازندران افتتاح شد. در این راستا، بهره برداری از طرح توسعه فراوری انواع تخته MDF شرکت آرین شیمی در استان مازندران و طرح های...

8 مهر 1399

هر نوع تسهیلاتی مشمول مصوبه تعویق 3 ماهه پرداخت اقساط به دلیل کرونا نیست

خبرنگاران/کرمان دبیر شورای هماهنگی بانک های استان کرمان گفت: هر نوع سررسیدی شامل مصوبه تعویق سه ماهه پرداخت اقساط به دلیل شیوع ویروس کرونا نبوده و تنها تسهیلات قرض الحسنه و کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا شامل این بخشنامه خواهند بود.

8 مهر 1399

شوخی بگیریم فوتی های به 1600 نفر در روز می رسد

پیش بینی 1600 مرگِ ناشی از کرونا تنها در یک روز توسط مجمع انجمن های گروه پزشکی، خبری بود که آخر هفته گذشته منتشر شد. این مجمع با انتشار نامه ای به رئیس جمهور با لحنی هشداردهنده تلاش کرده که ایشان و ستاد ملی مبارزه با کرونا را از عواقب جدی نگرفتن توصیه های...

7 مهر 1399

تولیدو تجاری سازی محصولات کرونایی دانش بنیان ها در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس

مدیر حوزه ریاست پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور پارک علم و فناوری این دانشگاه اقدام به فراوری محصولات مختلف در زمینه محلول ها، دستگاه های ضدعفونی کننده، کیت های تشخیصی کرونا و نمونه اولیه...

5 مهر 1399

باقری: ورزشکاران با تشدید تحریم ها خودشان مکمل تهیه می نمایند و این یک زنگ خطر است

نایب رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: درحال حاضر به خاطر تشدید تحریم ها مکمل استاندارد در بازار مثل سابق وجود ندارد که ما تهیه کنیم و یا توصیه کنیم که آن را از کجا تهیه نمایند.

3 مهر 1399

باید با همبستگی بین خود با گروههای تروریستی در عراق مقابله کنیم

به گزارش خبرنگاران، رئیس جماعت علمای اهل سنت عراق نسبت به ازسرگیری تحرکات بقایای داعش در این کشور هشدار داد.

31 شهریور 1399

ورود وزارت ورزش به پرونده طلب شرکت توسعه از فدراسیون ها

به گزارش خبرنگاران، طی ماه های گذشته لغو فعالیت های ورزشی و تعطیل بودن مجموعه ورزشی کشور که خسارت اقتصادی قابل توجهی را متوجه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی نموده است.

29 شهریور 1399

جنجال برای سفر و خار پاشنه

احسان حدادی، رکورددار پرتاب دیسک ایران و آسیا، روز های پرتنشی را پشت سر می گذارد. او که سودای حضوری قدرتمند در المپیک توکیو را در سر می پروراند، اصلا فکرش را نمی کرد با آمدن ویروس کرونا، این چنین برنامه هایش دگرگون گردد؛ اول از همه اردوی تمرینی اش در آمریکا...

28 شهریور 1399

قیمت مرغ همچنان در اوج

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: در حال حاضر قیمت مرغ برای مصرف کننده در خرده فروشی ها 19هزار و 200 تومان و قیمت هرشانه تخم مرغ 18 تا 20 هزار تومان است.

28 شهریور 1399
تعداد: (298)