اعلام شرایط سفر شهروندان ایرانی به مالزی

به گزارش سفر به تایلند، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، اعلام شرایط سفر شهروندان ایرانی به مالزی صورت گرفت.

اعلام شرایط سفر شهروندان ایرانی به مالزی

از سفر با تور ترکیبی پاتایا بهار 1400 لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

ایرانی ها فقط با این شرایط اجازه سفر دارند

دولت مالزی با اعلام مقررات جدید سفر شهروندان 23 کشور از جمله ایران، قرنطینه برای اتباع خارجی این کشورها را در بدو ورود به مالزی اجباری کرد. این قانون اتباع خارجی را که در مالزی اقامت دائمی دارند نیز شامل می گردد.

بنابر اعلام سفارت مالزی در تهران که به وزارت امور خارجه ایران، شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی نیز ابلاغ شده است، هزینه کامل قرنطینه اجباری به عهده مسافر بوده و دولت مالزی هیچ کمکی در این زمینه ندارد. هزینه قرنطینه مسافر در این کشور 4700 رینگیت مالزی معین شده که این مبلغ در بدو ورود مسافر توسط نمایندگان وزارت بهداشت این کشور دریافت می گردد. دولت مالزی دارندگان مجوزهای Reciprocal Green Lane، Periodic Commuting Arrangement و افرادی چون دیپلمات ها را که دارای مجوز قرنطینه خانگی هستند از پرداخت هزینه قرنطینه اجباری معاف نموده است. این قانون از سوم مهر (24 سپتامبر) در این کشور به اجرا گذاشته شده است.

دولت مالزی این محدودیت ها را برای اتباع 23 کشور به اجرا گذاشته و بیان کرد این کشورها براساس معیارها و داده های آماری شناخته شده بین المللی و مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های اروپا انتخاب شده اند.

منبع: همگردی
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1224

به "اعلام شرایط سفر شهروندان ایرانی به مالزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام شرایط سفر شهروندان ایرانی به مالزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید