افشین پیروانی: برای تکرار موفقیت به تدارک ویژه ای نیاز داریم

به گزارش سفر به تایلند، افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در لیگ قهرمانان آسیا حریف آسانی نخواهیم داشت.

افشین پیروانی: برای تکرار موفقیت به تدارک ویژه ای نیاز داریم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا و مشخص شدن رقبای سرخپوشان گفت: با توجه به قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا 2021 باید بگویم و تاکید کنم که در این رقابت ها، حریف آسان وجود ندارد. تیم ها همه قابل احترام هستند و نمی شود هیچ تیمی را دست کم گرفت. تیمی که به کنندگی کشوری می آید حتما خوب است و یک سری قابلیت ها دارد.

وی ادامه داد: چون تجربه چندین و چند ساله داریم، می گوییم، حریف آسان وجود ندارد. باید خیلی خوب تدارک ببینیم و خیلی خوب باشیم تا بتوانیم موفقیت ها و افتخارات سال های گذشته را کامل کنیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: قدرت های فوتبال آسیا با تدارک ویژه و هزینه های نجومی در رقابت ها حضور پیدا می کنند. راه پیدا کردن به فینال واقعا سخت است و کار خیلی سختی است. با کوچکترین اشتباه از دور خارج می شوید. برای رسیدن به این موقعیت باید خیلی بهتر از قبل تدارک ببینیم چون رقبا، نگاه ویژه ای به ما خواهند داشت. خود را برابر تیمی می بینند که در سه فصل گذشته، دو بار قهرمان غرب آسیا شده و به فینال رسیده است. حتما تدارک آنها نیز ویژه تر خواهد بود.

افشین پیروانی گفت: تیم، باشگاه و هواداران همه باید دست به دست هم بدهیم تا پرسپولیس به آن چه که لیاقتش را دارد برسد. در مورد بحث میزبانی هم باید بگویم، قطعا ما هم دلمان می خواهد میزبان بازی های متمرکز مرحله گروهی باشیم ولی بحث امکانات وجود دارد که یکی از بدیهی ترین آنها VAR است. به این ترتیب امکانی برای میزبانی نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 اسفند 1399 بروزرسانی: 19 اسفند 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1446

به "افشین پیروانی: برای تکرار موفقیت به تدارک ویژه ای نیاز داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشین پیروانی: برای تکرار موفقیت به تدارک ویژه ای نیاز داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید