امکان دریافت جایزه همراه با بازی به وسیله بانک مسکن فراهم شد

به گزارش سفر به تایلند، ساسان شیردل معاون مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات وارتباطات از طراحی بازی تبسم برای مشتریان بانک مسکن اطلاع داد.

امکان دریافت جایزه همراه با بازی به وسیله بانک مسکن فراهم شد

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، ساسان شیردل عضو هیات عامل و معاون مدیر عامل در امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا اعلام نمود: به وسیله این بازی طراحی شده مختص مشتریان بانک مسکن، امکان دریافت جوایز نقدی برای مشتریان بانک همراه با بازی و گذران اوقات فراغت در فضای مجازی فراهم شده است. وی در تشریح جزییات این بازی در قالب نصب اپلیکیشن تبسم بر روی دستگاه های تلفن همراه مشتریان بانک مسکن شرح داد:بازی تبسم برنامه ای است که به کاربر آن امکان می دهد تادر ابتدا نسبت به معرفی چند بازیکن به برنامه و تخصیص مبلغ به عنوان جایزه به هر یک از بازیکنان (بدون اطلاع بازیکن) تا سقف200 هزار تومان اقدام کند.

سپس کاربر بازی می تواند با ایجادهیجان و پرسش از هریک از بازیکنان نسبت به تغییر، افزایش و یاکاهش آن جایزه در برنامه اقدام نموده و در صورت پذیرش بازیکن ،با ورود شماره کارت، Cvv2، تاریخ انقضا و رمز دوم کارت خود و درخواست صدور قبض برداشت بدون کارت از خودپرداز، مبلغ جایزه را به بازیکن تخصیص دهد.

پس از انجام پیروز تراکنش صدور قبض برداشت بدون کارت، شماره قبض مربوطه به همراه رمز آن به بازیکن پیامک می گردد و بازیکن می تواند تا تاریخ انقضا قبض مذکور (در متن پیامک درج می گردد) از هریک ازخودپردازهای بانک مسکن مبلغ جایزه را برداشت کند.

شیردل تاکید نمود: لازم بذکر است سرویس مذکور تنها برای مشتریان بانک مسکن قابل استفاده است. وی همچنین در خصوص نحوه فعال سازی برنامه تبسم گفت: دریافت آخرین نسخه نرم افزار تبسم برای سیستم های اندروید به وسیله سایت بانک مسکن و برای سیستم های غیر اندروید به وسیله سیبچه و i apps امکانپذیر است.

در مراحل بعدی ضروری است کاربر اقداماتی مبنی بر نصب نرم افزار تبسم، ورود اطلاعات درخواستی و همچنین دریافت کد فعالسازی به وسیله پیامک و ورود آن در نرم افزار را انجام دهد. معاون مدیر عامل در امور فناوری اطلاعات و ارتباطات استفاده از این نرم افزار را بسیار سهل و آسان اعلام نمود و گفت: نحوه استفاده از این نرم افزار به این صورت است که پس از ورود به برنامه و لمس گزینه شروع بازی کاربر می تواند نسبت به ورود اطلاعات هر بازیکن (نام و نام خانوادگی، تلفن همراه و مبلغ مورد نظر) اقدام کند.

وی اضافه نمود: یک نکته مهم در خصوص این بازی این است که کاربر بایستی اطلاعات بازیکن، به خصوص شماره تلفن همراه را به دقت وارد کند زیرا شماره قبض برداشت بدون کارت و رمز مربوط به آن به شماره وارد شده پیامک می گردد. همچنین برای ورود شماره همراه بازیکن کاربر می تواند از دفترچه تلفن گوشی استفاده کند. از سوی دیگر و براساس قوانین این بازی کاربر می تواند برای بازیکن مبلغ صفر یا پوچ را تخصیص دهد.

در این بازی مبالغ به تومان بوده و کف مبلغ تخصیصی 20 هزار تومان و سقف کل آن200 هزار تومان است. شیردل ادامه داد: نکته دیگری که در این باره باید به آن اشاره نمود این است که کاربر می تواند مبلغ را بصورت دلخواه انتخاب کند وهم می تواند با انتخاب دکمه مربوطه مبلغی را بصورت تصادفی(رندوم) به بازیکن تخصیص دهد. همچنین پس از ورود اطلاعات تمام بازیکنان لیست مربوطه نمایش داده می گردد و کاربر می تواند در این صفحه نسبت به ویرایش و مرتب کردن ترتیب بازیکنان اقدام کند.

در این اپلیکیشن با انتخاب گزینه بزن بریم بازی شروع می گردد و کاربر می تواندبا ایجاد هیجان نسبت به تغییر مبلغ جایزه بازیکن اقدام کند و در صورت موافقت بازیکن، جایزه را با صدور قبض برداشت بدون کارت به وی تخصیص دهد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 11 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1400 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1551

به "امکان دریافت جایزه همراه با بازی به وسیله بانک مسکن فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان دریافت جایزه همراه با بازی به وسیله بانک مسکن فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید