بیانیه تازه پرسپولیس با چاشنی کنایه به استقلال

به گزارش سفر به تایلند، باشگاه پرسپولیس که پیروز به جذب بازیکن خارجی به علت ضوابط خاص آن در فوتبال ایران نشد، در بیانیه ای به انتقاد از تصمیمات مسئولان فوتبال پرداخته است: در شرایطی که قهرمان فوتبال ایران آماده می گردد تا در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا راهی تاجیکستان گردد، شرایط به گونه ای رقم می خورد که قوانین و اجرای آن با تبعیض و نگاه های خاص روبرو است. ورزش کشور در شرایطی قرار گرفته که بیشتر باشگاه ها درگیر مسائل مالی هستند و بحران مالی به مهم ترین واژه در دایره واژگان فوتبال ایران تبدیل شده و از سوی دیگر افزایش مبالغ قرارداد ها و از همه مهم تر حلقه محدودیت ها و تبعیض ها مشکلاتی را به وجود آورده است.

بیانیه تازه پرسپولیس با چاشنی کنایه به استقلال

در ادامه این بیانیه آمده است: بسیاری از باشگاه ها با پرونده هایی در کمیته شرایط فدراسیون فوتبال، کنفدراسیون فوتبال آسیا، فیفا و کمیته انضباطی فدراسیون جهانی یا دادگاه عدالت ورزش روبرو هستند، بدون تهدید و مشکل به جذب بازیکن و مربی خارجی می پردازند و در این میان، قوانین عدم جذب بازیکن خارجی، تنها برای باشگاه پرسپولیس اجرایی می گردد. این در شرایطی است که تیم فوتبال پرسپولیس برای رقابت های حساس و مهم پیش روی خود با مشکل کمبود بازیکن روبرو است.

سرخ ها با اشاره به مواضع متفاوت محمودزاده و نورشرق نوشتند: این قوانین عجیب در کنار تغییر اظهارنظرها، ذهنیت تبعیض میان پرسپولیس با سایر باشگاه ها را ایجاد می نماید؛ آن هم در روز هایی که پرسپولیس برای موفقیت دوباره در رقابت های بین المللی، عزم خود را جزم نموده و در انتظار برقراری عدالت است امااین طور به نظر می رسد که عدالت به چالش کشیده شده و احتیاج به ایجاد تعادل احساس می گردد.

باشگاه پرسپولیس در انتها نوشت: امیدواریم مسئولان امر پاسخ منطقی در مورد این اتفاقات و ایجاد ممنوعیت برای پرسپولیس و آزاد گذاشتن دست سایر تیم ها برای جذب بازیکن و مربی خارجی، داشته باشد و دلایل خود برای عدم حمایت از نماینده پر امید فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا را به اذهان عمومی ارائه دهند.

منبع: فرارو
انتشار: 19 شهریور 1400 بروزرسانی: 19 شهریور 1400 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1755

به "بیانیه تازه پرسپولیس با چاشنی کنایه به استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه تازه پرسپولیس با چاشنی کنایه به استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید