ترابی 90 درصد تمرینات را انجام داد

به گزارش سفر به تایلند، فیزیوتراپیست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خدا را شکر شرایط بدنی بازیکنان خیلی خوب است و مصدومیت های کوچکی هم که داشتند، کنترل شده است.

ترابی 90 درصد تمرینات را انجام داد

به گزارش گروه ورزشی سفر به تایلند، میثم علیپور در حاشیه تمرین صبح شنبه سرخپوشان ایران در اردوی امارات، در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: خدا را شکر شرایط بدنی بازیکنان خیلی خوب است و مصدومیت های کوچکی هم که داشتند کنترل شده است و این به خاطر شرایط ریکاوری خوبی است که داشته ایم.

وی اضافه نمود: در این شرایط مطلوب، امیدواریم که اتفاق ناگوار فیزیکی و بدنی برای آنها پیش نیاید و همین فرایند ادامه پیدا کند.

علیپور توضیح داد: ما سعی کردیم که اگر قرار است درمانی انجام بدهیم، درمان ها به صورت اکتیو باشد تا بازیکنان در زمان تمرینات، برنامه های خود را پیش ببرند و مجبور نباشند برای درمان، از کلیه فعالیت های ورزشی دور شوند. برای همین، تایم دوری از تمرینات را به حداقل رساندیم تا بازیکنان هر چه سریعتر در اختیار کادر فنی باشند.

میثم علیپور در خصوص شرایط آب و هوایی نیز اعلام نمود: شرایط آب و هوایی دبی خیلی بهتر از دوحه است و امیدواریم تا روز سه شنبه که بازی داریم، همین شرایط خوب برای تیم مهیا باشد تا بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم.

فیزیوتراپیست تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شرایط مهدی ترابی عنوان نمود: خدا را شکر دیروز مهدی، کنار تیم تمرین کرد. صد در صد نبود اما خیلی خیلی خوب تمرین کرد و 80 تا 90 درصد تمرینات را انجام داد و ان شاءالله تا روز بازی آماده خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 772

به "ترابی 90 درصد تمرینات را انجام داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترابی 90 درصد تمرینات را انجام داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید