ترفند انتخاب سریع شلوار بدون پرو کردن

به گزارش سفر به تایلند، برای انتخاب یک شلوار با سایز کمر مناسب، بدون احتیاج به توجه به جدول میزان گیری شلوار زنانه، دو راه پیشنهاد می گردد.

ترفند انتخاب سریع شلوار بدون پرو کردن

گاهی پیش می آید که بخواهیم شلوار جین را از دست فروشی یا مغازه ای که اتاق پرو مناسب ندارد خریداری کنیم. در این مطلب از خبرنگاران به موضوع انتخاب سریع شلوار بدون پرو کردن می پردازیم.

ترفند انتخاب سریع شلوار بدون پرو کردن

سایز کمر

برای انتخاب یک شلوار با سایز کمر مناسب، بدون احتیاج به توجه به جدول میزان گیری شلوار زنانه، دو راه پیشنهاد می گردد:

دست را از پنجه مشت نموده و تا آرنج مطابق عکس زیر در کمر قرار می دهیم؛ اگر به طور کامل و بدون زاویه دار شدن مچ و یا فضای اضافه در کمر جای گرفت، شلوار برای سایز کمر مناسب است.پیچیدن کمر شلوار دور گردن؛ در صورت رسیدن انتهای آن به هم، سایز کمر شلوار مناسب است.

قد شلوار

برای خرید یک شلوار به بلندی پاها، می توان هر پاچه را در هر دست گرفت. اگر خط وسط شلوار دقیقا زیر چانه قرار بگیرد و دست ها بدون زاویه و صاف باشند، بلندی شلوار دقیقا به میزان پاها خواهد بود.

میزان گیری باسن شلوار

برای انتخاب سایز مناسب شلوار بدون احتیاج به جدول سایز شلوار زنانه، اگر پهن ترین قسمت ران شلوار را از ابتدای شانه راست تا انتهای شانه چپ قرار دهیم:

  • اگر کوچک تر از فاصله دو شانه باشد، شلوار تنگ خواهد بود.
  • اگر به میزان فاصله دو شانه باشد، شلوار میزان است.
  • اگر از میزان دو شانه بزرگ تر باشد، شلوار گشاد خواهد بود.

سایز پاچه شلوار اسکینی

اگر دست مشت شده از پاچه شلوار اسکینی عبور کند این شلوار بدون سختی پوشیده خواهد شد و میزان آن مناسب است. اگر به مطالبی پیرامون انتخاب لباس مناسب علاقه دارید به مطلب حتی اگر چاق هستید با این لباس ها لاغر به نظر می رسید مراجعه کنید.

معین میزان عرض شلوار

برای معین عرض مناسب شلوار آرنج را خم کنید و دست را مشت کنید. آرنج باید دقیقا میزان کمر شلوار باشد. این ترفند مناسب کسانی است که شلوار با مدل کمر استاندارد می پوشند. اگر کمر شلوار فاق بلند باشد نباید کاملا میزان آرنج باشد.

معین میزان قد شلوار

پایین پاچه های شلوار را با دو دست بگیرید و دست ها را تا جایی که می توانید باز کنید. اگر وسط شلوار دقیقا زیر چانه قرار بگیرد میزان شلوار مناسب تان است.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی خبرنگاران مطلب این 3 مدل شلوار زنانه را باید داشته باشید را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 27 مرداد 1401 بروزرسانی: 27 مرداد 1401 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 2096

به "ترفند انتخاب سریع شلوار بدون پرو کردن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترفند انتخاب سریع شلوار بدون پرو کردن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید