تهران صاحب سینمای رو باز می گردد ، سینماسپیده 7 سالنه می گردد

به گزارش سفر به تایلند، مدیر عامل موسسه بهمن سبز حوزه هنری گفت: با هدف اجرای طرح تحول عمرانی و توسعه ای موسسه بهمن سبز، سینما سپیده تهران تبدیل به پردیسی 7 سالنه می گردد.

تهران صاحب سینمای رو باز می گردد ، سینماسپیده 7 سالنه می گردد

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، سیدمصطفی حسینی مدیر عامل موسسه بهمن سبز گفت: در اولویت اول طرح تحول عمرانی و توسعه ای موسسه بهمن سبز حوزه هنری، سینما سپیده تهران تبدیل به 4 سالن با 7 پرده نمایش و یکی از بزرگ ترین کافه سینما و کافه کتاب های روباز کشور می گردد. وی ادامه داد: با توجه به موقعیت جغرافیایی این سینما، حوزه هنری برنامه ریزی ساخت این پردیس را در اولویت نخست خود در تهران قرار داده است. سینما سپیده علاوه بر توسعه به 7 پرده نمایش، بعد از پردیس سینما سپهر ساری، دومین سینمای چهارفصله روباز کشور خواهد شد.

به گفته وی، در طرح های عمرانی بهمن سبز، امکانات و مکان های جانبی نیز در طراحی سینماها تعریف می گردد که وجه تمایز آن با رقبا مشخص گردد. مثلا وجه تمایز پردیس سپیده سالن های روباز، سالن کودک و یا کافه کتاب است که شاید در مقایسه سایر پردیس ها به دلیل ایجاد مزیت های نسبی و امکانات بیشتر توان رقابت با بخش خصوصی را دارد. حسینی افزود: کافه سینما روباز پردیس سینمایی سپیده صبح ها سرو صبحانه دارد، شاهنامه خوانی، نقالی، موسیقی زنده و روزی 2 سانس نمایش فیلم دارد و سینمای روبازی که در چهارفصل سال، فیلم نمایش می دهد و شرایط چیدمان و سرمایش و گرمایش آن متمایز است یا مثلا تعریف سینمای کودک یا مرکز کتاب این پردیس که بخشی از سوره مهر است یکی دیگر از وجوه تمایز شاخص این پردیس با مشابه های داخلی آن است.

مدیرعامل موسسه بهمن سبز حوزه هنری گفت: فرایند احداث پردیس سینمایی سپیده از ابتدای آذر آغار و علاوه بر این پردیس، تعمیرات 5 پردیس سینمایی دیگر نیز در شهرها و استان های مختلف کشور آغاز شده است. از هفته آخر آبان، پروژه تاسیس و بازسازی 6 پردیس سینمایی مجهز و مدرن در سطح کشور توسط حوزه هنری کلید خورد. سینما سپیده تهران با تبدیل به پردیسی 7 سالنه و اولین سینمای روباز تهران از جمله آن است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 622

به "تهران صاحب سینمای رو باز می گردد ، سینماسپیده 7 سالنه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران صاحب سینمای رو باز می گردد ، سینماسپیده 7 سالنه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید