جباری: شرایط استقلال افتضاح است، باید نام این باشگاه را بنگاه بگذارند

به گزارش سفر به تایلند، علی جباری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: شرایط باشگاه استقلال افتضاح است و باید نام این باشگاه را بنگاه بگذارند.

جباری: شرایط استقلال افتضاح است، باید نام این باشگاه را بنگاه بگذارند

علی جباری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره شرایط آشفته باشگاه استقلال و اختلاف بین مدیران و کادر فنی گفت: شرایط باشگاه افتضاح است، نام این باشگاه را باید بنگاه گذاشت، نه باشگاه. تعیین نیست مدیریت حرف درستی می زند یا کادر فنی. نمی توان تشخیص داد مقصر مدیریت است یا کادر فنی. متأسفانه در وزارت ورزش و جوانان کسی را نداریم پیگیر مسائل باشگاه استقلال باشد.

وی اضافه کرد: مسعود سلطانی فر، وزیر پیشین ورزش و جوانان به همراه معاونانش تیشه به ریشه استقلال زدند. وزیر فعلی هم فعلا اهمیتی نداده است. در بدنه وزارت ورزش همان قبلی ها حضور دارند که مخالف استقلال هستند و تیشه به ریشه آن می زنند. مگر می گردد باشگاهی مثل استقلال با دو نفر در هیئت مدیره اداره گردد؟ سلطانی فر در این چند سال پدر استقلال را در آورد. حمید سجادی، وزیر ورزش باید مسائل استقلال در 4 سال گذشته دوره سلطانی فر و معاونانش را آنالیز کند. یکی از معاونان سلطانی فر به فدراسیون والیبال رفت و آن هم یکی هم پدر استقلال را در آورده است. سجادی باید اشکال استقلال را پیدا کند و ببیند ایراد کجا است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اعلام کرد: آقای آذری جهرمی، کسی اعتراض ندارد که طرفدار پرسپولیس هستی، اما اگر حرف بدی می زنی و جوابت را می دهند، نباید تلافی اش را سر استقلال خالی کنی و اجازه ندهی اسپانسر پول بدهد. اگر سجادی بخواهد روش مدیران قبلی را در پیش بگیرد، ایراد او را خواهم گفت. آقای سجادی، شما ورزشی هستی و توان این را داری اشکالات استقلال را رفع کنی، اگر نمی توانی، بگو نمی توانم.

جباری با انتقاد شدید از شرایط استقلال در دوران مسعود سلطانی فر گفت: یک روز از سلطانی فر پرسیدم معیار انتخاب مدیرعامل استقلال سفارشی، فامیل بازی یا سیاسی بازی است که جوابم را نتوانست بدهد. اگر قرار باشد دوره سجادی هم تصمیمات مشابه گرفته گردد، فاتحه استقلال خوانده می گردد.

وی در رابطه با بحث ادامه همکاری با فرهاد مجیدی توضیح داد: ابتدا باید ساختار تیم را درست نمایند. اگر مدیریت اشکال دارد، کادر فنی هم بدون اشکال نیست. سخن اصلی من با بدنه وزارت ورزش است که نقشه کشیده اند استقلال را به این روز بکشانند. از زمان مدیریت بهرام افشارزاده تا الان ببینید چه بلایی سر استقلال آورده اند. چیدمان رئیس مجمع برای استقلال خوب نبوده است. هنوز کاری از سجادی ندیده ام، اما اگر دست روی دست کند، به موقع درباره او صحبت خواهم کرد. چیدمان سلطانی فر و معاونش که هنوز در ورزات ورزش حضور دارد، تیشه به ریشه استقلال زده است. اگر یک روزی سلطانی فر را ببینم، به او می گویم دست مریزاد، هر چیزی گفتی عکسش در آمد و یک روز باید جواب خدا و طرفداران استقلال را بدهی، تو طرفداران ما را بیچاره کردی. درست است یک گروه از طرفداران استقلال متأسفانه نان به نرخ روز خور هستند، اما بیشتر آنها گناه نکردند که این شرایط را تحمل نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1768

به "جباری: شرایط استقلال افتضاح است، باید نام این باشگاه را بنگاه بگذارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جباری: شرایط استقلال افتضاح است، باید نام این باشگاه را بنگاه بگذارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید