در پرسپولیس باید امثال پروین مدیریت کنند

به گزارش سفر به تایلند، ناصر ابراهیمی در مورد شرایط بلاتکلیف مدیریت باشگاه پرسپولیس گفت: در 43 سال اخیر باشگاه پرسپولیس حدودا 23 مدیرعامل داشته است و برخی از مدیران عامل سه ماه و برخی شاید سه سال در این باشگاه مدیریت کرده اند. تغییر پیاپی مدیران باشگاه باعث می شود که آن ها برنامه ای برای فوتبال نداشته باشند. فرض کنید من را به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب کنند با کدام پول و برنامه قرار است این باشگاه را مدیریت کنم؟ این در حالی است که باشگاهی مثل منچستر یونایتد در 60 سال 5 مدیرعامل داشته که برخی از آن ها فوت کرده اند و یکی هم مشغول به کار است. در باشگا ه های اروپایی شما نمی بینید که مدیریت باشگاه یک ساله باشد. در باشگاه پرسپولیس ضعف مدیریت داریم.

در پرسپولیس باید امثال پروین مدیریت کنند

وی اضافه کرد: در پرسپولیس زمانی که پنجعلی مدیر آکادمی بود دیدم که از جیب خودش پول برای خرید آب پرداخت می کرد نتیجه چنین شرایطی این می شود که دیگر خبری از ستاره سازی در تیم های پایه ما نیست. در گذشته باشگاه هایی مثل راه آهن و هما سالی 10 ملی پوش تحویل فوتبال می دادند. مرحوم دهداری خودش مربی تیم هما بود و بازیکنان زیادی را کشف کرد. الان شرایط فوتبال اینگونه است که ضعف مدیریت، نداشتن بودجه و... باعث می شود که مربی مثل کالدرون برای پولش شکایت کند. حق هم دارد، دستمزدش را می خواهد.

مربی اسبق پرسپولیس با اشاره به حضور مدیران غیرفوتبالی و غیر متخصص در فوتبال و باشگاه پرسپولیس مطرح نمود: برخی از مدیران پرسپولیس بدون هیچ تخصصی در ورزش و فوتبال انتخاب می شوند. نتیجه اش همین شرایط مالی می شود. چرا برخی از بازیکنان ستاره ما به تیم های خارجی و عربی می فرایند، چون در آن باشگاه ها پول شان به موقع پرداخت می شود. اکنون، اما وقتی باشگاه نمی تواند پول بازیکنان را بدهد همه آن ها نزد افشین پیروانی سرپرست تیم می فرایند و می گویند از چه کسی باید پول بگیریم؟ بازیکن که سراغ مدیرعامل باشگاه نمی رود، او خواسته هایش را به سرپرست تیم می گوید. نتیجه اش هم همین شرایطی می شود که در پرسپولیس دیدیم و مقابل آلومینیوم اراک یک بازی معمولی را شاهد بودیم.

ابراهیمی ادامه داد: زمانی که من و علی پروین در پرسپولیس بودیم چند سال قهرمان شدیم و بعد به مشکل مالی خوردیم، اما مدیران مربیان را عوض کردند که اشمیت، زوبل و آری هان را آوردند، اما هیچ نتیجه ای نگرفتند. پرسپولیس را باید به امثال علی پروین و محمد دادکان بدهند. پروین بار ها گفته ما باشگاه را بدون دریافت گرفتن پول از دولت اداره می کنیم. او می گوید باید پرسپولیس را به پرسپولیسی ها داد و استقلال را به استقلالی ها. امثال پروین می توانند در باشگاه پرسپولیس درآمدزایی کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 19 تیر 1401 بروزرسانی: 19 تیر 1401 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 2061

به "در پرسپولیس باید امثال پروین مدیریت کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در پرسپولیس باید امثال پروین مدیریت کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید