خبرنگاران امروز پزشکان و کادر درمانی سربازان خط مقدم هستند

به گزارش سفر به تایلند، تهران - خبرنگاران - فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اینکه شرایط امروز کادر درمانی همانند دوران دفاع مقدس است، گفت: امروز شما پزشکان، پرستاران و کادر درمانی سربازان خط مقدم هستید.

خبرنگاران امروز پزشکان و کادر درمانی سربازان خط مقدم هستند

به گزارش پایگاه اطلاعرسانی ارتش، سرتیپ کیومرث حیدری روز شنبه در بازدید از بیمارستان هاجر، فرایند درمان بیماران کرونایی بستری در این بیمارستان را آنالیز کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ضمن خداقوت به پزشکان و کادر درمانی این بیمارستان اضافه نمود: شما فرماندهان قرارگاهها، لشکرها و تیپهایی هستید که در مقابله با این ویروس منحوس به مبارزه مشغول هستید و سربازان خط مقدم بشمار می روید.

حیدری اظهارداشت: امروز شما با آگاهی و علم به اینکه خطر مقابله با این ویروس چه اندازه است، شبانه روز برای سلامی مردم کوشش میکنید و این یک کار جهادی ماندگار است.

وی یادآور شد: کار شما بسیار ارزشمند است و خدا را شکر رضایتمندی را در چشمان بیماران میتوان به وضوح مشاهده کرد و این کار خالصانه انشاالله در محضر خداوند منان بیاجر و مزد نخواهد بود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: شرایط امروز کادر درمانی همانند دوران دفاع مقدس است و مبارزه و مقابله با ویروس کرونا همت و کوشش جهادی قصد دارد که شما دارید، پس در این میدان مبارزه باید دست به دست هم بدهیم تا شعار ما ویروس کرونا را شکست میدهیم تحقق پیدا کند.

حیدری ضمن تشکر و قدردانی از تمامی کادر درمانی بیمارستان هاجر ارتش، اضافه نمود: کار شما حساس و خطیر است و به همه شما افتخار میکنم انشاالله که در این ماموریت همه ما سربلند باشیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 804

به "خبرنگاران امروز پزشکان و کادر درمانی سربازان خط مقدم هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران امروز پزشکان و کادر درمانی سربازان خط مقدم هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید