خبرنگاران کمیسیون تشخیص نوع معلولیت در گیلانغرب تشکیل می شود

به گزارش سفر به تایلند، قصرشیرین- خبرنگاران- رییس اداره بهزیستی گیلانغرب گفت: کمیسیون پزشکی تشخیص نوع و شدت معلولیت برای اولین بار در این شهرستان تشکیل می شود.

خبرنگاران کمیسیون تشخیص نوع معلولیت در گیلانغرب تشکیل می شود

بهزاد شیرزادی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگر خبرنگاران افزود: به دلیل بُعد مسافت شهرستان تا مرکز استان و باتوجه به شرایط ویژه معلولان، باهماهنگی و همکاری معاونت توانبخشی، برای اولین بار شرایط تشکیل کمیسیون پزشکی تشخیص و تعیین نوع معلولیت در شهرستان گیلانغرب فراهم شده و در اوایل تیرماه اولین کمیسیون شهرستان برگزار می شود.

وی گفت: اداره بهزیستی گیلانغرب بیش از یک هزار و 300 نفر از معلولان را تحت حمایت دارد و به مددجویان خدمات متنوعی از جمله مستمری ماهیانه، کمک هزینه های معیشتی، کمک وسایل توابخشی و بهداشتی، کمک هزینه دانشجویی و دانش آموزی، کمک هزینه های حرفه آموزی و تسهیلات اشتغال ارایه می دهد.

رییس بهزیستی گیلانغرب گفت: همچنین بهزیستی شهرستان گیلانغرب با 6 مرکز غیردولتی تحت نظارت به بیش ازیک هزار و 600 مددجوی تحت حمایت حوزه حمایتی و توانبخشی خدمت رسانی می کند.

شیرزادی گفت: یکی از مسائل جامعه هدف و مددجویان و معلولان مراجعه به مرکز استان برای کمیسیون های پزشکی تشخیص و تعیین نوع معلولیت بود که باحمایت مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه و معاونت توانبخشی از این پس این کمیسیون ها در شهرستان گیلانغرب انجام می شود.

گیلانغرب در غرب کرمانشاه بیش از 72 هزار تن جمعیت دارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1035

به "خبرنگاران کمیسیون تشخیص نوع معلولیت در گیلانغرب تشکیل می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کمیسیون تشخیص نوع معلولیت در گیلانغرب تشکیل می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید