سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی گیلان منصوب شد

به گزارش سفر به تایلند، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان، طی حکمی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی استان را منصوب کرد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی گیلان منصوب شد

به گزارش سفر به تایلند به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان، مسعود حلاج پور روز پنج شنبه 5 تیرماه 99 طی حکمی سید پیغام شاعف را به عنوان سرپرست توسعه مدیریت و پشتیبانی استان منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

احتراماً نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده جناب عالی به موجب این حکم به سمت سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل منصوب می شوید. اهمیت مسئولیت محوله با همکاری سایر معاونت ها در راستای تحقق اهداف و مأموریت های اداره کل، همچنین بهسازی ترکیب نیروی انسانی، فراهم کردن امکانات مناسب رفاهی و اداری برای کارکنان، تدوین برنامه های آموزشی کارکنان به منظور ارتقای مهارت و کارایی پرسنل، پایش ساختار تشکیلاتی برای انطباق با امور محوله، تسریع در تأمین نیازهای اداره کل و اقدام بموقع در تأمین خدمات عمومی و برنامه ریزی برای کنترل دارایی های اداره کل ازجمله مواردی است که انتظار می رود با حسن تدبیر جناب عالی اجرایی و محقق گردد. امید است با رعایت تمامی قوانین و مقررات اداری در راه خدمت به میهن عزیزمان در سال جهش فراوری، پیروز و پیروز باشید.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از زحمات حسین میرزایی معاون سابق توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل قدردانی کرد.

سیدپیغام شاعف پیش از این مسئولیت مدیر پایگاه میراث فرهنگی شهر تاریخی ماسوله، مشاور اداره کل، مشاور امور اجرایی مدیرعامل و معاون برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت سهامی آب منطقه ای، معاون میراث فرهنگی، مدیر پروژه بناهای قلعه رودخان و اسپی مزگت، مسئول بافت های تاریخی هرمزگان، رئیس اداره شهرستان بندرلنگه را در سوابق کاری خود دارد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 3 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1051

به "سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی گیلان منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی گیلان منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید