فال روزانه دوشنبه 17 مهر 1396

به گزارش سفر به تایلند، فال روزانه دوشنبه 17 مهر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه دوشنبه 17 مهر 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج میزان (Libra)
  • ماه در موقعیت برج جوزا (Gemini)

فال روزانه دوشنبه 17 مهر 1396

فروردین

اگر امروز حتی کوچک ترین چیزها هم بدون آن که شما مجبور باشید کوشش زیادی بکنید به خودی خود روبراه شدند تعجب نکنید. خوشبختانه در ارتباطات خود با دیگران نیز با مخالفت و مقاومت اندکی روبرو خواهید بود. در واقع همکارانتان به روش های مختلف سعی دارند در راه رسیدن به اهدافتان شما را مورد حمایت خود قرار دهند. با این حال باید مواظب باشید که انتظار بیش از حد و اندازه از کسی نداشته باشید، در غیر این صورت انرژی مثبتی که شما را در بر گرفته است را به همان سرعتی که به وجود آمده بود از بین خواهید برد. گاهی ما خودمان با انتظارهای بیش از اندازه ای که داریم مقدمات شکسته شدن قلب خودمان را فراهم می کنیم .

اردیبهشت

امروز احتیاج شدیدی به این که دیگران به شما آرامش و اطمینان خاطر ببخشند احساس می کنید. اگر کمی سرما خورده باشید هیچ چیزی به اندازه یک سوپ خانگی که دوست نزدیک و یا عشقتان برای شما درست نموده است خشنودتان نخواهد نمود. از این که بخواهید خودتان با این شخص تماس گرفته و تقاضا کنید این کار را برایتان انجام دهد خجالت نکشید. دست از بازی کردن نقش یک فرد قوی و مستقل بردارید، زیرا حداقل در حال حاضر چنین چیزی را در وجود خود احساس نمی کنید. اگر در خصوص احتیاجها و خواسته هایتان صداقت نداشته باشید هیچ کس نخواهد دانست چگونه باید آنها را برآورده کند و جایی برای سرزنش کردن دیگران باقی نمی ماند .

خرداد

امروز شما همچون کودکی هستید که دارد شن بازی می نماید و مدام در حال بازیگوشی هستید، اما این حالت شما بدین معنا نیست که از زیر بار مسئولیت هایتان خالی می کنید. در واقع رویکرد بچگانه شما نسبت به کارهای کاملا خسته نماینده باعث می گردد دیگران تعجب نمایند که چطور می توانید کاری کنید که همه چیز به نظر جالب بیاید. متاسفانه شما فرمولی برای این حالت خود ندارید که بخواهید آن را به دیگران آموزش دهید. شما فقط این را می دانید که انتخاب با خودتان است و شما انتخاب نموده اید که خشنود باشید. در حین کار کردن سوت بزنید، برای خودتان آواز بخوانید و هر کاری که لازم است انجام دهید تا از کاری که دارید انجام می دهید لذت ببرید .

تیر

طبیعتا روابط شخصی و حرفه ایتان برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، اما این روزها احتیاج دارید کمی با خودتان تنها باشید و به خودتان و علایق شخصیتان رسیدگی کنید. خوشبختانه شما در حال حاضر این توانایی را دارید که بدون آن که تحت تأثیر احساسات خود قرار بگیرید در خصوص آنها صحبت کنید. رویکرد فلسفیتان این اجازه را به اطرافیانتان می دهد که بدون آن که احساس نمایند تحت کنترل کسی قرار دارند نظرات خود را بیان نمایند. اگر به دنبال فرصتی برای شرکت در بحث های مختلف فلسفی، معنوی و یا سیاسی بوده اید امروز فرصت خیلی خوبی برای انجام چنین کاری می تواند باشد. اگر به خودتان احترام می گذارید باید به عقاید دیگران نیز احترام بگذارید .

مرداد

امروز رفتار همراه با شور و انرژیتان دیگران را خیلی راحت به شما جذب می نماید، هر چند آنها در کمال تعجب سعی دارند فاصله شان را با شما حفظ نمایند. آنها خیلی خشنود به نظر می رسند و در خصوص مسائل جزئی و پیش پا افتاده صحبت می نمایند، شاید حتی در خصوص مسائل سیاسی و اجتماعی هم بحث نمایند، اما به نظر می رسد هیچکس تمایلی به برقرار کردن یک رابطه محبت آمیز و صحبت کردن در خصوص مسائل عاطفی و احساسی ندارد. با این حال شما می توانید این قانون نانوشته را زیر پا گذاشته و احساسات خود را با شخصی که می خواهید در میان بگذارید، اما حداقل برای امروز انتظار نداشته باشید در مقابل همین رفتار را از او هم ببینید .

شهریور

امروز هر کجا را که نگاه می کنید فرصتی برای افزایش درآمد خود می بینید، با این حال مانند بچه ای رفتار می کنید که یک ظرف عظیم بستنی جلوی چشمانش قرار گرفته و می خواهد همه آن را بخورد، اما توانایی خوردنش را ندارد. این یعنی این که شما دارید روی فرصت هایی حساب می کنید که انرژی و زمانی بیش از آن چه شما در اختیار دارید لازم دارند. شما دارید آنچه برای عملی کردن ایده هایی که در سر دارید لازم است را دست کم می گیرید. گاهی بهتر است فرصت های کوچک را دستمایه رسیدن به موفقیت های عظیم قرار دهید. اگر چالشی بین شما و کسی که دوست دارید به وجود آمد بلافاصله فکر نکنید که ایراد از طرف مقابلتان است، این مسائل برای همه پیش می آیند .

مهر

امروز اصلا حال و حوصله رفتن به کار و یا مدرسه را ندارید و از حالا دارید روزها را می شمارید تا آخر هفته فرا برسد. به جای انجام دادن کارهایی که در انتظارتان هستند سر خودتان را با تلفن همراهتان و یا جستجو کردن در اینترنت در خصوص چیزهای بی اهمیت گرم می کنید. با وجود این که ممکن است بتوانید برای مدتی بدون آن که مچتان گرفته گردد از زیر کار کردن در بروید، نتیجه این رفتار غیر مسئولانه پیش از انتها امروز بالاخره گریبانتان را خواهد گرفت. با رها کردن همه کارها برای آخرین دقیقه فقط مایه سردرد و گرفتاری خود را فراهم خواهید کرد. به جای کوشش برای فرار از مسئولیت هایتان سعی کنید راهی بیابید تا از انجام وظایفتان لذت ببرید .

آبان

امروز تعیین کردن حد و مرزهای لازم بین خودتان و دوستان و همکارانتان باید از اولویت های اصلی شما باشد. شما باید به دیگران نشان دهید که از این که سرتان به کار خودتان باشد کاملا راضی هستید و دلتان نمی خواهد که انتظارات نابجای دیگران روی تصمیمات و شرایط فعلیتان تأثیر بگذارد. با این حال متاسفانه ممکن است یکی از اطرافیانتان این رفتارهای شما را به خودش بگیرد و فکر کند خصومت شخصی با او دارید. هرچند این شخص کاملا در اشتباه است، اما شما در حال حاضر وقت و حوصله این که بخواهید انگیزه ها و دلایل پشت رفتارهایتان را به دیگران شرح دهید را ندارید؛ بهرحال دیر یا زود این شخص هم به این که در اشتباه بوده است پی خواهد برد .

آذر

امروز شما یک لحظه هم ساکت نمی شوید و مدام در حال حرف زدن هستید و این رفتار شما باعث می گردد دیگران تعجب نموده و با خودشان فکر نمایند که این همه انرژی را از کجا می آورید. حتی با فرض این که حرف های زیادی در دلتان هستند که می خواهید به زبان بیاورید، برای بیان پیش پا افتاده ترین حرف ها هم یک قطار حرف ردیف نموده و حرفتان را بیش از اندازه کش می دهید. با این همه ایده های عظیمی که در ذهنتان دارید می توانند الهام بخش دوستان و همکارانتان باشند. گذشته از این، پرحرفی امروزتان می تواند باعث گردد که بین شما و عشقتان چالش هایی به وجود بیایند، راه دیگری برای بیان این همه احساسی که وجودتان را در برگرفته است پیدا کنید .

دی

امروز انتظارات زیادی از خودتان دارید و فکر می کنید کارهای زیادی را باید به انجام برسانید؛ همین باعث شده است اشتیاق بسیاری وجودتان را در بر بگیرد و بخواهید نقشه ها و برنامه هایی که در سرتان هستند را با هر کسی که حاضر به گوش کردن باشد در میان بگذارید. کوشش شما برای رسیدن به امنیت عاطفی زمینه بالا رفتن از پله های موفقیت را برای شما فراهم خواهد نمود. البته که هیچ اشکالی ندارد اگر بخواهید از لحاظ حرفه ای شناخته شوید، در واقع این کار باعث خواهد شد که احساس خوشبختی به شما دست بدهد. با این حال نباید فکر کنید که موفقیت و فزونی در این زمینه می تواند باعث گردد عشق و محبتی که می خواهید را به شما هدیه کند .

بهمن

شما با وجود این که در جستجوی حقیقت هستید به خوبی و راحتی با اطرافیان خود ارتباط برقرار می کنید. خیلی از مردم وقتی در چنین موقعیتی قرار می گیرند آنقدر درگیر راستا خودشان می شوند که اگر کسی نظر مخالفی داشته باشد در خصوص او به اشتباه قضاوت می نمایند. با این حال باید این خطر شما را نیز تهدید می نماید و همچنان احتیاط کنید تا شما هم در این دام گرفتار نشوید و فکر نکنید راهی که شما در پیش گرفته اید تنها راه درست است. اگر کسی زیادی در کارتان دخالت کند و مخصوصا اگر طوری رفتار کند که انگار بیشتر از شما می فهمد اصلا برایتان خوشایند نخواهد بود. با این حال از کوره در نروید و با آرامش از آنها تشکر کنید و راه خودتان را بروید .

اسفند

امروز به نظر می رسد که جن و پری ها هم به یاری شما آمده اند و همه کارهایتان دارند به سرعت و به بهترین شکل انجام می شوند. البته این خوش شانسی شما به خاطر سخت کوشی و کوشش هایی است که پیش از این نموده اید. با این حال همه چیز برای شما حالتی معما گونه دارد و می خواهید همه اطلاعات لازم را به دست آورده و بر اساس آنها این معما را حل کنید. اگر بعضی از اطلاعات مورد احتیاجتان را به دست نیاوردید خیلی زود تسلیم نشوید و برای درک آنها کوشش کنید. امروز حتما به تقویت روابط خانوادگی و مسائل مربوط به خانه و خانواده بپردازید. وقت آن رسیده است که کدورت ها و مسائلی که در خانه وجود دارند را حل کنید .

منبع: setare.com
انتشار: 20 دی 1399 بروزرسانی: 20 دی 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1339

به "فال روزانه دوشنبه 17 مهر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه دوشنبه 17 مهر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید