اخبار سیاسی

بهادری جهرمی: فرهنگ اولویت دولت در کنار اقتصاد است

سخنگوی دولت گفت: طرح پاییزه کتاب یک نمونه خوب از کوشش برای عدالت فرهنگی و حرکت به سمت غنی سازی فرهنگ است.

19 دی 1400

ارائه توضیحاتی درباره تعریف بافت فرسوده و تاریخی و آخرین شرایط پرونده گذر آقا نجفی

ایسنا/ براساس اخبار واصله، ارائه توضیحاتی درباره تعریف بافت فرسوده و تاریخی و آخرین شرایط پرونده گذر آقا نجفی صورت گرفت.

14 دی 1400

تور گرجستان: کریدور تازه ایران‬⁩ ، جمهوری آذربایجان، گرجستان، دریای سیاه و اروپا این هفته فعال می گردد

سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو اعلام نمود: کریدور تازه ایران‬⁩ ، جمهوری آذربایجان، گرجستان، دریای سیاه و اروپا این هفته فعال می گردد.

11 دی 1400

نشست های معاون دیپلماسی اقتصادی با شرکت های پتروشیمی و دارویی کشور

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه در نشست هایی با شرکت های فعال در صنعت پتروشیمی و همچنین تولیدکنندگان دارو و تجهیزات پزشکی، آمادگی این وزارتخانه را برای رفع مسائل این شرکت ها به ویژه در زمینه صادرات گفت.

9 دی 1400

حذف بی صدای قیمت گذار خودرو!

در جریان حواشی اخیر در خصوص افزایش خودرو، حذف دوباره شورای رقابت از قیمت گذاری خودرو قابل توجه است، آن هم در شرایطی که اعضای شورا از این تصمیم بی خبر بوده و حتی می گویند ابلاغ رسمی در این رابطه به آن ها نشده است.

7 دی 1400

آخرین اظهارنظر معاون سیاسی وزارت خارجه درباره مذاکرات وین

تهران (پانا) - معاون سیاسی وزیر امور خارجه درباره دیدارهای خود با سفرای کشورهای منطقه و حوزه مدیترانه نوشت موفقیت مذاکراتی که در 8 آذر آغاز می شود در گرو اراده جدی و آمادگی عملی طرف مقابل برای لغو تحریم هاست.

5 دی 1400

200 مرکز علمی کاربردی طی 5 سال واگذار یا تعطیل شدند

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از واگذاری و تعطیلی 200 مرکز در 5 سال اخیر خبر داد و گفت: با یک بررسی و غربالگری تعداد مدرسان خود را به 25 هزار نفر رساندیم.

3 دی 1400

ضرغامی: دوران روش های بی خاصیت تمام شد

سیدعزت الله ضرغامی شاخص های جدیدی را برای ارزیابی مدیران وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مشخص کرد و گفت: دوران روش های محافظه کارانه، استاتیک و بی خاصیت تمام شده است.

2 دی 1400

تور ارزان فرانسه: پاریس در دود و آتش؛ تقابل پلیس با معترضان و آتش سوزی در مرکز شهر

رسانه ها از تقابل پلیس فرانسه با معترضان، پرتاب گاز اشک آور پلیس به سوی مردم و بعلاوه بروز یک آتش سوزی به دلایل نامشخص در مرکز این شهر خبر دادند.

29 آذر 1400

دستور خروج دیپلمات های غیر ضروری از اتیوپی

آمریکا دستور خروج دیپلمات های غیر ضروری از اتیوپی را صادر کرد.

24 آذر 1400

اداره کل ورزش و جوانان گیلان درباره تیم های فوتبال تصمیم می گیرد

به گزارش خبرنگاران، با انتشار گزارش سایه سنگین سیاسیون بر ورزش گیلان / مدیریتی که لنگ می زند در خبرنگاران استان گیلان و صحبت های مدیر کل ورزش و جوانان استان درباره اینکه فوتبال متولی خودش را دارد و به اداره کل ورزش و جوانان گیلان مربوط نیست اما شرایط...

21 آذر 1400

دیدار مقامات ارشد تاجیکستان و کره جنوبی در شهر دوشنبه

در دیدار مقامات ارشد تاجیکستان و کره جنوبی مسائل مربوط به آمادگی برای چهاردهمین همایش وزرای خارجه کشورهای آسیای مرکزی و کره جنوبی مورد بررسی قرار گرفت.

15 آذر 1400

ترکیب نو هیات امنائ بنیاد سینمایی فارابی بزرگترین گام برای تحول اساسی درسینمای ایران

ترکیب تازه هیات امنائ بنیاد سینمایی فارابی قطعا بزرگترین گام برای تحول اساسی درسینمای ایران است .

13 آذر 1400

حکمرانی در آموزش عالی مبحثی پایه ای برای برنامه هفتم توسعه

رئیس دانشگاه فنی وحرفه ای گفت: بحث حکمرانی در آموزش عالی و توسعه پایدار می تواند مباحث پایه ای و نظری خوبی برای برنامه هفتم و آموزش عالی کشور باشد.

10 آذر 1400

اطلاعیه شماره 4 مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت در خصوص تجویز دُز سوم واکسن کرونا و واکسن مسافرین

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در اطلاعیه شماره 4 خود مواردی را در مورد تجویز دُز سوم واکسن کووید 19 و واکسن مسافرین عنوان کرد.

6 آذر 1400

معین تکلیف ارز 4200 تومانی در کمیسیون برنامه

به گزارش خبرنگاران، محمد مهدی مفتح در شرح جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه گفت: این جلسه با حضور فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت جهت ارائه گزارش درباره اقدامات این وزارتخانه در حوزه های مختلف تشکیل شد و نمایندگان به طرح نظرات خود درباره خودرو، معین...

4 آذر 1400

رشد 9 هزار واحدی شاخص بورس ، تاثیر مثبت شیمیایی ها در شاخص

به گزارش خبرنگاران، شاخص کل بورس امروز در آخرین روز معاملاتی هفته اول آّبان با 9500 هزار واحد مثبت و 0.69 درصد رشد در محدوده یک میلیون و 393 هزار واحد نهاده شد.

2 آذر 1400

صحنه رنگارنگ موسیقی اقوام ایران گسترده می گردد

تهران (پانا) - در پهنه گسترده ایران زمین، فرهنگ ها و هنرهایی نهفته است که هر یک گویای گنجی ارزنده و ارزشمند در میراث فرهنگی کشورمان است.

21 آبان 1400

تور ایتالیا: خبر مهم برای متقاضیان خرید تارا، دناپلاس و 207

هشتمین طرح پیش فروش گروه صنعتی ایران خودرو در امسال درحالی نیمه ابتدایی ماه جاری (14مهرماه) و با عرضه پنج محصول پژو 207 دستی سقف شیشه ای، راناپلاس، سورن پلاس، دناپلاس توربوشارژ در دو مدل دستی و اتوماتیک اجرا شد که قرعه کشی آن دوشنبه 19 مهرماه برگزار گردید.

20 آبان 1400

مقاله: حضور اقیانوسیه در بازی های آسیایی 2022

روبین میشل، رئیس کمیته ملی المپیک اقیانوسیه در این مورد، گفت: ما بسیار خوشحالیم. اقیانوسیه و آسیا و از لحاظ اقتصادی و سیاسی به هم نزدیک هستند و اکنون هم با این تصمیم در ورزش هم به یکدیگر نزدیک می شویم.

20 آبان 1400
تعداد: (413)