اخبار سیاسی

نمایش 15 اثر برتر جشنواره عکس بناهای تاریخی در خانه هنرمندان

نمایشگاه 50 سال روابط دیپلماتیک ایران و استرالیا با همکاری سفارت استرالیا در در تهران با همکاری مرکز اسناد و تاریخی دیپلماسی وزارت امور خارجه حضور مسئولان این سفارت و وزارت امور خارجه و جمعی از دیپلمات های کشورهای خارجی عصر روز یکشنبه در خانه هنرمندان...

29 شهریور 1398

تحلیلگر آمریکایی: خلیلزاد برای توافقی درباره چگونگی خروج از افغانستان تلاش می کند

تحلیلگر سابق وزارت خارجه آمریکا گفت که گفت وگوهای نماینده ویژه این کشور در امور صلح افغانستان با طالبان نه با هدف برقراری صلح در افغانستان بلکه به منظور ایجاد توافقی برای خروج از افغانستان در جریان است.

25 شهریور 1398

دیدار ظریف و ولی عهد کویت ، ما و شما در این منطقه ماندنی هستیم و بیگانگان رفتنی اند

وزیر امور خارجه در دیدار ولی عهد کویت بیان کرد ما و شما در این منطقه ماندنی هستیم و بیگانگان رفتنی هستند.

25 شهریور 1398

یک گام تا احیای باغ بزرگ سردار مفخم

احیای باغ بزرگ سردار مفخم نقطه آغازی برای احیای ابنیه تاریخ ساز خراسان شمالی است و نقشه راهی برای سایر ابنیه تاریخی خواهد بود.

24 شهریور 1398

واشنگتن: انفجار اخیر در روسیه، به برنامه موشک فوق فراصوت مرتبط بود

یک مقام ارشد آمریکایی که نخواست نامش فاش شود، مدعی شده است که انفجار هفته گذشته در یک پایگاه نظامی در شمال روسیه به برنامه موشک فوق فراصوت این کشور مرتبط بود.

19 شهریور 1398

سخنگوی دولت راهنمایی شورای اطلاع رسانی دولت را عهده دار شد

هیئت دولت در راستای هماهنگی در زمینه اطلاع رسانی و اعلام هماهنگ مواضع و نظرات هیئت دولت به مردم، آیین نامه چگونگی مشخص و حدود وظایف سخنگوی هیئت دولت و تشکیل شورای اطلاع رسانی دولت را اصلاح کرد.

17 شهریور 1398

شناور الماس قشم یک به ناوگان مسافری دریایی هرمزگان پیوست ، زمان سفر به جزایر کاهش یافت

شناور جدید الماس قشم یک با ظرفیت حمل 158 نفر مسافر با حضور وزیر راه و شهرسازی در قشم به ناوگان مسافری دریایی هرمزگان افزوده شد.

13 شهریور 1398

استرالیا احتمال میزبانی از موشک های میان برد آمریکا را رد کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، لیندا رینولدز وزیر دفاع استرالیا احتمال میزبانی کشورش از پایگاه موشک های هسته ای میان برد آمریکا را رد کرد. این در حالی است که مارک اسپر همتای آمریکایی، پیشتر از تمایل برای استقرار آنها در منطقه ایندوپاسیفیک خبر...

12 شهریور 1398

گزارش پنتاگون، نفوذ جهانی روسیه در حال پیشی دریافت از آمریکاست

در گزارش 150 صفحه ای که وزارت دفاع آمریکا تهیه نموده، هشدار داده شده که نفوذ جهانی روسیه در حال پیشی دریافت از آمریکاست.

20 مرداد 1398

در ایروان انجام شد؛ توسعه همکاری های قصایی میان ایران با جمهوری ارمنستان

مدیرکل همکاری های بین المللی دادستانی کل جمهوری اسلامی ایران با معاون وزیر دادگستری ارمنستان در ایروان دیدار کرد.

9 مرداد 1398

وابستگی بودجه کشور به درآمدهای نفتی به 30 درصد رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری، اسحاق جهانگیری در جلسه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) به تحریم ها و آثار آن بر بودجه کشور اشاره نمود و اضافه نمود: با کوشش هایی که طی سال های اخیر اجرا شده میزان وابستگی...

30 تیر 1398

مورد اعتمادترین رسانه های جهان از نگاه مخاطبان

میزان اعتماد مردم به رسانه ها کاهش یافته است و در آخرین مطالعه مجزا که به تازگی انجام شد تنها 40 درصد مردم جهان رسانه های خبری را قابل اعتماد یا بسیار قابل اعتماد خواندند و کارشناسان به این نتیجه رسیدند که فشارهای سیاسی و قطبی شدن فعالیت های رسانه ای در...

27 تیر 1398

همکاری برلین-واشنگتن اجتناب ناپذیر است

به گزارش خبرنگاران، هایکو ماس وزیر خارجه آلمان در گفتگو با پایگاه خبری ار ان د آلمان در خصوص مناسبات آینده میان برلین-واشنگتن گفت: آمریکا و آلمان از شرکای قدیمی بوده که باید به همکاری های خود ادامه دهند.

27 تیر 1398

مهاجرانی: تیم ملی با کی روش بزرگ شد اما رشد نکرد

اتفاقی که در قرارداد کی روش افتاد دیگر نباید تکرار گردد. او 11 ماه خارج بود و فقط یک ماه در داخل کشور حاضر می شد. کی روش اصلا به بازی های لیگ نگاه نمی کرد و به بازیکن و مربی ایرانی اعتقاد نداشت.

26 تیر 1398

شرکت تپ سی هک شدن یکی از سرورهایش را تایید کرد

تهران - خبرنگاران - شرکت حمل و نقل اینترنتیتپسی با صدور اطلاعیه ای با تایید هک شدن یکی از سرورهای خود بیان کرد: بخشی از اطلاعاتی که روز گذشته در اینترنت درز پیدا کرد مربوط به فاکتور سفرهای رانندگان این شرکت است.

18 تیر 1398

چین: در جنگ تجاری با آمریکا مقابله به مثل می کنیم

پکن روز آدینه دقایقی پس از اجرایی شدن تعرفه های جدید گمرکی که به عنوان اقدامی تنبیهی از سوی واشنگتن برای کالاهای وارداتی چینی در نظر گرفته شده است تاکید نمود اقداماتی متقابل را در اسرع وقت انجام خواهد داد.

16 تیر 1398

دبیرکل سازمان ملل خواستار آتش بس در لیبی شد

تهران - خبرنگاران - دبیرکل سازمان ملل با بیان اینکه هنوز برای جلوگیری از جنگی خونین در لیبی زمان هست، خواستار آتش بس و پیگیری راهکار سیاسی از سوی دو طرف در این کشور شد.

14 تیر 1398

انتشار عکسی از نشستی حول محور برجام از سوی وزارت خارجه روسیه

وزارت خارجه روسیه عکسی را از جلسه کمیسیون مشترک برنامه جامع اقدام مشترک در سطح معاونان وزیر خارجه منتشر نموده است.

6 تیر 1398

اسکویی: از این مغز تصمیم گیرنده حمایت کنید

مهرداد اسکویی معتقد است: دفاتر و فیلمسازان شهرهای مختلف انجمن سینمای جوانان ایران نیازمند یک مغز و قلب هست که ذهن است و خون رسانی را به این بدن بزرگ برساند و این جسم و روح را به خوبی به نسل بعدی بسپارد. اگر این قلب خون رسان و مغز تصمیم گیرنده یعنی دفتر مرکزی...

2 تیر 1398

حسن زاده: با خاطیان فوتبال جدی برخورد می کنیم، شان سرمربی و مدیرعامل لیگ فزونی بیانیه صادر کردن نیست

اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، در گفت و گو با درباره اقدام های مدنظرکمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای برخورد با بیانیه نویسی باشگاه ها و فضای ملتهب ایجاد شده در فوتبال ایران بیان نمود: در هفته های اخیر و به ویژه با آغاز نیم فصل...

25 خرداد 1398
تعداد: (43)