اخبار سیاسی

نشست مجلس یونان برای آنالیز توافق اخیر در بروکسل

خبرنگاران: مجلس یونان امرروز چهارشنبه تشکیل جلسه می دهد تا توافق اخیر در بروکسل را به رای بگذارد.

8 خرداد 1399

ابراز شرمساری کانادا از شرایط مردم بومی در این کشور

نخست وزیر کانادا طی سخنانی در مجمع عمومی سازمان ملل با انتقاد از شرایط نامناسب بومیان این کشور، گفت که کشورش به خاطر وجود چنین وضعی شرمنده است.

7 خرداد 1399

آمریکا اول شد؛ اما در شیوع کرونا! ، بیکاری در قلب تپنده اقتصاد اروپا بحران آفرید

گرچه ترامپ با شعار آمریکا اول توانسته بود نظر مردم این کشور را به خود جلب کند، ولی اکنون تعیین شده برخلاف همه ادعاها این کشور در شیوع کرونا و افزایش مرگ و میر، رتبه نخست دنیا را به خود اختصاص داده است.

5 خرداد 1399

مدیرعامل استقلال همچنان به دنبال دیدار با مجیدی

مدیرعامل باشگاه استقلال هنوز نتوانسته با سرمربی تیمش ارتباط بگیرد.

1 خرداد 1399

ریاضیات مرگ و زندگی؛ رابطه مدل های آماری در سیاستگذاری بیماری ها واگیر

این مقاله توانایی مدلسازی ها در پیش بینی فرایند شیوع و تاثیر مدلسازی های گوناگون بر سیاست ها و اقدامات دولت ها در قبال همه گیری کوید 19 را بررسی کرده است.

30 اردیبهشت 1399

کارت های بازرگانی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

به گزارش تجارت نیوز به نقل از پایگاه خبری اتاق ایران، پس از درخواست مجدد اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران مبنی بر تمدید اعتبار کارت های بازرگانی تا 31 اردیبهشت 99 به صورت اتوماتیک، وزارت صنعت در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با این درخواست...

28 اردیبهشت 1399

پلوسی: تعلل ترامپ در مقابله با کرونا عامل شیوع مرگبار آن در آمریکا است

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا تعلل دولت در مقابله با کرونا را عامل مرگ شهروندان دانست و گفت: باید پس از اتمام بحران، عملکرد دولت در این زمینه مورد تحقیق قرار گیرد.

27 اردیبهشت 1399

صدر: کرونا پیغام آسمان علیه همجنس گرایی است

ایرنا نوشت: مقتدا صدر رهبر جریان صدر و حامی فراکسیون سائرون در رشته توئیتی هایی با عنوان پیغام آسمان درباره کرونا امروز شنبه آن را علیه نشر همجنس گرایی دانست.

26 اردیبهشت 1399

خدمات ارتودنسی را از متخصصان دریافت کنید

خبرنگاران/فارس خدمات تخصصی دندانپزشکی در سال های اخیر بیش از گذشته مورد توجه افراد قرار گرفته است؛ این خدمات با توجه به تاثیر دندان سالم و زیبا بر سلامت و زیبایی افراد، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و باید برای دریافت آن به متخصص مرتبط مراجعه کرد....

22 اردیبهشت 1399

گزینه آمریکا در عراق نیستم

نخست وزیر مکلف عراق تأکید کرد که او گزینه آمریکا در کشور عراق به شمار نمی رود.

22 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کنترل ها در مبادی خروجی آذربایجان غربی تشدید می گردد

ارومیه- خبرنگاران- معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی و رییس کمیته اجتماعی و امنیتی ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا گفت: طبق مصوبه ستاد ملی خروجی های استان به شدت کنترل می گردد و کنترل ورودی شهرها در داخل استان نیز مورد توجه قرار...

20 اردیبهشت 1399

آیا نخست وزیر ژاپن و اعضای کابینه اش آزمایش کرونا می دهند؟

در پی ابتلای ده ها نفر از دولتمردان کشورهای مختلف جهان به ویروس کرونا، اخیراً در رسانه های ژاپنی نیز سؤالاتی درباره مورد آزمایش قرار دریافت مقامات ارشد ژاپنی برای تشخیص احتمال ابتلای آنها به این ویروس جدید مطرح شده است.

15 اردیبهشت 1399

درخواست برای تغییر شرایط استخدام پرستاران

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در نامه به وزیر بهداشت و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور خواستار تغییر شرایط استخدام پرستاران و پرسنل شاغل در کادر خدماتی و درمانی بیمارستان ها شد.

14 اردیبهشت 1399

دیپلماسی فعال برای مقابله با کرونا ادامه دارد، دیدارهایی برای اجرایی شدن یک نامه

دستیاران وزیر خارجه در دیدار های جداگانه با سفرا و روسای نمایندگی های خارجی مقیم تهران ضمن تشریح فرایند مقابله با کرونا و مسائل ناشی از تحریم های آمریکا، نامه های ظریف خطاب به همتایانش را به آنها تحویل دادند.

14 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کرونا، تهدیدی علیه جامعه و نظم اروپا

لندن-خبرنگاران- دولت های اروپایی که قاره سبزشان طبق اعلام رسمی سازمان دنیای بهداشت، به کانون کرونا تبدیل شده، با هدف کاهش آمار ابتلا به این بیماری مسری که تا به امروز بیش از 140 هزار نفر در سراسر دنیا به آن مبتلا و جان هزاران نفر را گرفته، بیشتر برنامه...

12 اردیبهشت 1399

اتهام مضحک آل خلیفه به ایران تحت جوسازی سعودی ها

وزارت کشور بحرین در تبعیت از دولت سعودی، مدعی شد که ایران عامل شیوع ویروس کرونا در بحرین و دیگر کشور های عربی حوزه خلیج فارس است.

11 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کانادا برای توافق تجاری چین و آمریکا شرط گذاشت

تهران - خبرنگاران - نخست وزیر کانادا از واشنگتن خواست تنها در صورتی توافق تجاری با پکن را نهایی کند که آزادی دو تبعه این کشور که در چین زندانی هستند، قطعی و تضمین گردد.

8 اردیبهشت 1399

خبرنگاران 2134 نفر از مبتلایان به ویروس کرونا بهبود یافتند

تهران- خبرنگاران- رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: تا به امروز 6 هزار و 566 نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و 194 نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده اند و همچنین تعداد بهبود یافتگان به 2 هزار و 134 نفر رسیده است.

6 اردیبهشت 1399

دیفنس وان: پنتاگون خواهان بازگشایی کارخانه های فراوری سلاح در مکزیک است

پس از بسته شدن کارخانه های فراوری سلاح در مکزیک به دلیل شیوع کرونا، در هفته گذشته پنتاگون از کشور مکزیک خواسته این کارخانه ها را باز کند؛ زیرا فرایند فراوری سلاح در آمریکا کند است.

3 اردیبهشت 1399

تشدید کنترل مرزی آلمان با فرانسه به دلیل کرونا

دولت آلمان برای مقابله با شیوع کرونا به پلیس فدرال این کشور تشدید کنترل مرزی با فرانسه را دستور داده است.

2 اردیبهشت 1399
تعداد: (178)